Rīgā atverās jauns jogurta saldējuma kafejnīcu tīkls

Šodien, Krišjāņa Barona ielā 10 durvis vērs pirmā pašapkalpošanās jogurta saldējuma kafejnīca Latvijā un ES ar nosaukumu „YoYo Frozen Yoghurt”. Šis būs pirmais no vairākiem „YoYo frozen yoghurt” un drīzumā tiks uzsākti darbi otrajai kafejnīcai, kas atradīsies Vecrīgā. Pats „YoYo frozen yoghurt” turpinās strauji attīstīties uzstādot par mērķi 15 jaunu „YoYo frozen yoghurt” kafejnīcu atvēršanu nākamo 12 mēnešu laikā Eiropā. „Mēs izmantosim sākumu Latvijā, kā pamatu franšīzu tīkla izveidei Eiropas valstīs, kur Latvijas „YoYo frozen yoghurt” būs centrālais visā Eiropā”, saka viens no dibinātājpartneriem Pīters Holms (Peter Holm). „YoYo frozen yoghurt” ir dibinājuši četri partneri no Īslandes un Ferēru salām, kuriem ir spēcīgas saites ar Latviju, gan dzīvojot, gan strādājot šeit.

„Ir trīs vārdi, kas izsaka visu „YoYo frozen yoghurt” būtību un tie ir: sajauc, nosver, maksā”, saka viena no dibinātājpartneriem Sigruna Rihtere (Sigrun Richter), mūsu apmeklētāji atnāk, paši sajauc sev vēlamo saldējumu izvēloties starp 50 dažādām garšām, kas pats par sevi ir interesants un atraktīvs pasākums, pievieno dažādas šokolādes, augļus un mērces, tad nosver savu trauciņu pie kases un samaksā.”

Daudz rūpju ir ielikts, lai restorāna dizains būtu starptautisks un lai, tajā atrodoties, virmotu patiesi interesantas emocijas, kas izklaidēs bērnus, ģimenes, gan pieaugušos visā apmeklējuma laikā.

Jogurta saldējums ir daudz veselīgāks kā ierastie saldējumi, tas tiek ražots uz vietas, toties baudot to garšas pārākums ir nenoliedzams.

TAGS: , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment