Riga Fashion Week ietvaros lielveikalā Sky&More notiks pasākums “Modes un Mūzikas Nakts”

28. oktobrī plkst. 19:00 lielveikala Sky&More 2. stāvā notiks “Modes un Mūzikas Nakts” pasākums, kurā būs skatāmas dizaineru Mārtiņa Pūpola un Iļja Buličeva 2012. gada pavasara/vasaras sezonas kolekcijas, kā arī  Aleksandra Vasiļenko mūzikas performance.

Modes nama MARTIDEAS jaunā pavasara/vasaras 2012 vakartērpu kolekcija “Scent of a Woman” šoreiz pārsteigs ar baroka smalkumu, detaļām un eleganci, gan Mārtiņa radītajos tērpos, gan aksesuāros. Lai skatītājiem būtu vieglāk iejusties 18. gadsimtā, šajai kolekcijai būs piemeklētas īpašas smaržas, ko varēs sajust modes skates laikā. Aromātu gamma izveidota kopā ar speciālistiem no uzņēmuma “Aroma 2 Business”, kas īpaši specializējas aromātu piemeklēšanā dažādām telpām un ir spējuši arī šai kolekcijai piemeklēt atbilstošāko aromātu, kura nosaukums ir “Marvelous Musk”. “Aromāts ar noslēpumu! Tas ir mainīgs citrusu, pikanto piparu, rozes un magnolijas sapņains sajaukums, kas papildināts ar muskatriekstu un autrumu Tonkas pupiņām,” skaidro smaržu radītāji.

Šova muzikālo noskaņu radīs dziedātāja Elli U (Elīna Usova), kas jau paspējusi iecienīt M. Pūpola radītos tērpus un jau vairākkārt dažādās pasaules valstīs kāpusi uz skatuves tieši ar viņa radītajiem tērpiem.

Modes nedēļu maratons oktobra mēnesī no 27. līdz 30. datumam būs sasniedzis Rīgu. Riga Fashion Week (RFW) šogad svin savu piecpadsmito jubileju, kuras laikā kā ik katru gadu tiks prezentētas vadošo Baltijas valstu un Eiropas modes dizaineru 2012. gada pavasara/vasaras sezonas kolekcijas.

Riga Fashion Week ietvaros nakts klubā “Coyote Fly”, kas šoruden ir pasākuma oficiālais klubs, 28. oktobrī notiks  modes nama MARTIDEAS un žurnāla “Cosmopolitan” ballīte „COSMOPOLITAN Party”.

TAGS: , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment