Rīgas Cirkā sākas jauna programma “Cirka dārgakmeņi”

No 1. februāra Rīgas Cirkā skatāma jauna cirka programma “Cirka dārgakmeņi”, kurā piedalīsies mākslinieki, kuri guvuši starptautisku atzinību dažādos cirka mākslas festivālos visā pasaulē. Programmā būs redzami aizraujoši priekšnesumi ar dzīvniekiem, gaisa vingrotāji, akrobāti, klauni un citi cirka mākslinieki. Pirmo reizi Rīgas Cirkā, Eiropā labi pazīstamais mākslinieks no Francijas ar lauvu atrakciju- Dominiks Gassers. No saulainās Itālijas ieradies Mr.Dalmatina, kurš cirka manēžā būs redzams kopā ar dalmāciešiem, draiskiem pūdeļiem un ponijiem. Ar foksterjeru sugas suņiem skatītājus priecēs mākslinieks no Ukrainas- Rustams Juldaševs, kurš nupat notikušajā cirka festivālā “Zelta Kārlis 2013” saņēma augstāko skatītāju novērtējumu.

„Šī programma ir īpaša ar to, ka visi mākslinieki, kuri būs redzami cirka manēžā ir Starptautisku cirka festivālu laureāti, kas apliecina mākslinieku augsto profesionālo līmeni. Ne velti mēs esam viņus nosaukuši par cirka dārgakmeņiem,” pastāstīja Rīgas Cirka direktore un mākslinieciskā vadītāja Lolita Lipinska.

Tāpat programmā būs redzama akrobātu grupa no Kazahstānas- “SerBat troupe”, kuri izpilda šķietami neiespējami izpildāmus līdzsvara trikus uz trepēm. Rīgas Cirka organizētajā cirka festivālā “Zelta Kārlis 2013” šis priekšnesums saņēma Zelta godalgu un šī nav vienīgā kolektīva augstā godalga. Bezbailīgus trikus augstu kupolā izpildīs gaisa vingrotāja uz trapeces- Zamira Tapalova un gaisa vingrotāja riņķī- Aleka Kulikova. Programmā uzstāsies arī Latvijas cirka mākslinieki- ekvilibrists uz milzu velosipēda Sergejs Polupans, māksliniece ar hulahupiem- Jeļena Vasiļjeva un klaunu pāris “Ketty & GenO”.

Programma “Cirka dārgakmeņi” Rīgas Cirkā būs skatāma no 1.februāra līdz 10.martam.

TAGS: , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment