Rīgas iedzīvotājiem tiek dāvāts smaids

Saulei apspīdot Rīgas pilsētas ielas, iedzīvotāji atplaukst smaidā, jo “Druva Food” uzsācis akciju „Uzsmaidi vasarai!”, kur par smaidu tiek dāvināts saldējums.

Siltas dienas pēdējā laikā mūs lutina arvien biežāk un izraisa vēlmi būt tuvāk pludmalei vai sevi atvēsināt savādākā veidā. Iedzīvotāju iecienītais “Druva Food” nolēmis šīs karstās dienas padarīt patīkamākas cilvēku sejās izraisot smaidu.

„Smaids izgaismo, iepriecina un iedvesmo. Tas taču nemaksā neko, bet liek pasmaidīt ne tikai vienam cilvēkam, bet arī pretī stāvošajam, tādējādi vairojot prieku. Garā ziema lielāko daļu cilvēku ir nogurdinājusi un tas atspoguļojas viņu sejās, tāpēc esam nolēmuši būt kā laimes nesēji un apmainīt smaidu pret labāko, kas mums ir – Druvas saldējumu,” stāsta “Druva Food” pārdošanas direktors Jānis Muižnieks.

Šī akcija norisināsies visus vasaras mēnešus,  līdz pat augusta beigām, priecējot galvaspilsētas iedzīvotājus un viesus ar Druvas Premium un SuperCow saldējuma līniju.

Katrs no smaidīgajiem saldējuma saņēmējiem tiek nofotografēts un labākās bildes tiks izvietotas “Druva Food” sociālajos tīklos – Draugiem.lv un Facebook.lv, kur lapu apmeklētājiem būs iespēja vērtēt vissmaidīgāko dalībnieku. Dalībnieks, kas saņems vislielākās simpātijas, saņems “Druva Food”  saldējumu komplektu.

TAGS: , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment