Rimi paplašina eko kosmētikas tirdzniecību un piedāvājumu hipermārketos

Rimi hipermārketos uzstādīti īpaši eko kosmētikas produktu stendi

Paplašinot kosmētikas un skaistumkopšanas produktu piedāvājumu, Rimi hipermārketos lielākajos tirdzniecības centros Rīgā uzstādīti īpaši eko kosmētikas produktu stendi. Tajos vienuviet būs nopērkama gan dažādu zīmolu eko kosmētika, gan dažādi skaistumkopšanas produkti, kas ražoti no ekoloģiskām izejvielām. Tādējādi Rimi kļuvis par pirmo un līdz šim vienīgo mazumtirdzniecības tīklu Latvijā, kurā būs pieejama ne tikai eko pārtika, bet arī citi eko produkti.

Pagaidām eko kosmētikas stendi uzstādīti četros Rimi hipermārketos Rīgā – tirdzniecības centros Spice, Alfa, Olimpia un Azur. Tajos pieejami gan dažādi sejas, ķermeņa, matu kopšanas līdzekļi, higiēnas preces, piemēram, zobu pastas un dezodoranti, kā arī preces mazuļiem. Tostarp eko kosmētikas stendos pārdošanā būs arī dažādi skaistumkopšanas līdzekļi, kas ražoti no dabīgas izcelsmes izejvielām, piemēram, nagu, pēdu kopšanas un make-up produkti.

Eko kosmētikas stendos pārstāvētas dažādu pasaulē labi zināmu eko kosmētikas zīmolu – tādu kā Weleda, Organix Cosmetix un Eco Cosmetics, Icare, K Pour Karite, OLIV un Ecotools – preces. Eko produktus Rimi veikalu tīklam nodrošina vairāki eko kosmētikas piegādātāji. Paredzams, ka eko produktu cenas būs atbilstošas vispārējam tirgus līmenim. Turklāt, lai ar eko kosmētikas produktu priekšrocībām iepazīstinātu plašāku pircēju loku, ir plānoti arī dažādi akciju piedāvājumi, iespēja saņemt speciālistu konsultācijas un preču paraugus testēšanai.

“Rimi novērojumi liecina, ka arvien vairāk cilvēku pievērš uzmanību veselīgam dzīvesveidam, ne tikai savā ēdienkartē ieviešot ekoloģiski audzētus pārtikas produktus, bet arī skaistumkopšanā priekšroku dodot tieši eko produktiem, kas ražoti no dabīgas izcelsmes produktiem. Domājot par pircēju labsajūtu un veselību, mēs esam paplašinājuši Rimi veikalos pieejamo eko produktu klāstu, līdz ar dažādām eko pārtikas precēm piedāvājot arī kosmētikas un skaistumkopšanas līdzekļus,” stāsta Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

“Līdz ar eko produktu parādīšanos lielveikalu plauktos mēs vēlamies šo produktus padarīt ne tikai daudz vairāk pieejamus plašākam pircēju lokam, bet arī pielāgoties patērētāju iepirkšanās paradumiem. Proti, šobrīd daudzi cilvēki labprāt izvēlas iepirkties vēlu vakaros vai brīvdienās. Šajā ziņā eko produktu pārdošanai lielveikalos ir daudz vairāk priekšrocību salīdzinājumā ar mazajiem, specializētajiem veikaliņiem,” atzīst Vita Valdmane, eko kosmētikas zīmola Weleda pārstāve Latvijā.

Eko kosmētika strauji iekaro savu popularitāti ne tikai Eiropas un pasaules valstu lielākajos tirgos, bet arī Latvijā. “Paredzams, ka tuvākajā nākotnē Latvijā palielināsies ne tikai eko preču piedāvājums, bet arī tirdzniecības apjomi. Iespēja eko preces iegādāties ne tikai specializētos veikalos, bet arī lielveikalos, ļaus tām kļūt arvien pieejamākām pircējiem. Ieviešot īpašus eko kosmētikas produktu stendus savos veikalos, Rimi ir spēris ļoti nozīmīgu soli eko produktu izplatības un pieejamības veicināšanā,” norāda Inese Saiva, Organix Cosmetix un Eco Cosmetics pārstāve.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment