Rūpes par ādu ziemā ir īpaši būtiskas gan sievietēm, gan vīriešiem

Ziemas sezonai iestājoties, ādai vajadzīga pastiprināta barošana un aizsardzība, jo aukstā gaisa ietekmē, āda saņem mazāk barības vielu, kas ir laba augsne dažādiem kairinājumiem, kā arī āda ātri kļūst sausa un var sākt lobīties. Kā norāda veselības un skaistuma centra “Adoria” kosmetoloģe Inguta Grinberga, rūpes par ādu ziemas sezonā būtiskas ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem.

“Temperatūras un laika apstākļu maiņa ir milzu stress gan sieviešu, gan vīriešu sejas ādai, rezultātā tā strauji zaudē mitrumu, atklājas pigmentācijas plankumi un krunciņas. Galvenais, kas ziemā jāievēro – mitrinošajiem krēmiem Jūsu mājās vajadzētu būt līdz pat pavasarim, jeb laikam, kad gaisa temperatūra sasniegusi plus grādus, pēc tam seju un ķermeni var mitrināt ar barojošajiem krēmiem, kas piemēroti mazliet siltākiem laikapstākļiem. Atceries, ka rūpes par ādu ir svarīgas visu cauru gadu, īpaši ja Jums ir sausa vai kombinēta sejas āda. Noteikti ir jāņem vērā arī tas, kāds ir Jūsu dzīves ritms – ja ikdienu pavadat iekštelpās, tad mitrinošais krēms būs arī ziemai piemērots, bet ja aktīvi pārvietojies svaigā gaisā, tad āda mīnusa grādu temperatūrā ir jābaro,” turpina Inguta Grinberga.

Izraugoties sejas kopšanas līdzekļus, būtisks faktors ir sejas ādas tipam – no tā atkarīgs, kādām īpašībām jāpiemīt izraudzītajai kosmētikai. Rudens un ziema ir īpaši piemērots laiks, lai atļautos sevi palutināt ar maskām, ko var darīt gan specializētos skaistumkopšanas salonos, gan mājas apstākļos. Ja dodies pie kosmētiķes vai kosmetologa, tad ziemā var veikt dažādas barojošas procedūras. Ziema ir īstais un drošākais laiks, kad sakopt un atjaunot problemātisku un novecojošu ādu.

Ziemas laikā viena no pieprasītākajām skaistumkopšanas procedūrām ir skābekļa terapija “Derma OXY”. Pēc procedūras ir labi redzams rezultāts: sejas āda ir starojoša, it kā uzpildīta, svaiga un atpūtusies. Grumbiņas ir samazinājušas, un redzams liftinga efekts.

Veselības un skaistumkopšanas centrs “Adoria” piedāvā plašu skaistumkopšanas pakalpojumu klāstu – dažādas sejas kopšanas procedūras, manikīru, pedikīru, vaksāciju, masāžas un ne tikai. Turklāt, līdz decembra beigām visām skaistumkopšanas procedūrām pieejama īpaša – 25 % atlaide.

Informācija tika sagatavota sadarbībā ar veselības un skaistuma centru “Adoria”. Tālr. 20561015, info@adoria.lv /www.adoria.lv
TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment