Sabiedrība dod priekšroku veselīgiem našķiem

Kā liecina AS “Vidzemes maiznīca” pārdošanas apjomi, pēdējā laikā iedzīvotāji arvien biežāk, tā vietā, lai ēstu bulciņas un piena šokolādi, savu uzturu izvēlas papildināt ar dažādiem veselīgiem našķiem – piemēram, graudaugu produktiem – barankām, cepumiem vai sausiņiem, kas satur daudz šķiedrvielas, tādēļ ir veselībai derīgi.

Uzsākot jaunu gadu, daudzi lielāku vērību pievērš savas un tuvāko veselības uzlabošanai, mainot paradumus ēšanā, dažādās aktivitātēs un brīvā laika aizpildīšanā. Kā viens no aizsāktajiem paradumiem ir ierasto kārumu aizstāšana ar dažādām barankām un cepumiem, kuru cepšanā izmantotas cilvēka organismam nepieciešamas izejvielas – klijas un linsēklas.

Viens no Vidzemes maiznīcas veselīgajiem produktiem ir Ripulis ar linsēklām, uz kuru šobrīd tiek likts liels uzsvars, jo linsēklās ir neaizvietojamās taukskābes omega 6 un omega 3. Produkta pārdošanas apjomi tupina pieaugt, kas liecina, ka iedzīvotāji arvien vairāk novērtē tā priekšrocības – garšu un veselīgumu.

Pētījumi apliecina, ka linsēklas normalizē holesterīna līmeni, tādējādi uzlabojot asinsrites sistēmas veselību. Tām ir arī daudzas citas pozitīvas iezīmes, kā piemēram, mazinās vai pat tiek novērstas kuņģa un zarnu darbības problēmas, tās ir ieteicamas visiem, kas vēlas būt slaidi, jo omega taukskābes veicina lieko tauku sadedzināšanu, savukārt nešķīstošās šķiedrvielas stimulē barības pārvietošanos gremošanas traktā, un tādējādi organismā neuzkrājas nevajadzīgas vielas. Tās dziednieciski iedarbojas uz visu organismu un pozitīvi ietekmē pašsajūtu. Arī bērniņam, kurš saraudājies, palīdz nomierināties, tāpēc šis našķis ir ne tikai garšīgs, bet arī ļoti veselīgs visa vecuma cilvēkiem.

“Nereti tā vietā, lai pie televizora panašķotos ar konfektēm un bērnus iepriecinātu ar šokolādi, izvēlos citus kārumus. Šobrīd aktuālas ir dažādas baranciņas, kuras gan apmierina ēstgribu, gan ir ļoti garšīgas” pētot Vidzemes Maiznīcas produkciju, stāsta pircēja Inga.

“Katru gadu mēs apņemamies kaut ko mainīt vai uzlabot savā dzīvē un viena no lielākajām apņemšanām ir lielākas rūpes par savu veselību. Esam gandarīti, ka varam nākt pretī mūsu pircējiem, piedāvājot viņiem produktus, kas palīdz uzturēt labu veselību un līdz ar to sasniegt šī gada mērķus,” atzīmē A/S “Vidzemes maiznīca” valdes priekšsēdētāja Ligita Liepiņa – Eglīte.

TAGS: , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment