Seminārā Gaidību 4dienas topošās māmiņas mācīs siet slingu un gatavot bērna pūriņu

Ceturtdien, 26. jūlijā, no plkst. 11.00 līdz 13.00 tirdzniecības centrā Domina Shopping notiks bezmaksas seminārs topošajām un esošajām māmiņām Gaidību 4dienas. To ietvaros skvērā pie Vairāk Saules sievietēm būs iespēja tikties ar nozares speciālistiem, kuri stāstīs par būtiskiem jautājumiem mazuļa gaidīšanas laikā un pēcdzemdību periodā – pigmentācija un saules aizsardzība grūtniecības laikā, sekss mazuli gaidot, ir vai nav nepieciešams vīrieša atbalsts dzemdībās, mātes instinkta veidošanās, kā arī daudz ko citu.

Vasara ir pilnā plaukumā un ikviena māmiņa arī vēlētos skaistu un brūnu augumu, bet cik daudz drīkst sauļoties grūtniecības laikā, lai nekaitētu mazulim? Saule nav kaitīga mazos daudzumos un galu galā no saules ultravioletajiem stariem sievietes organisms saņem D vitamīnu, kas īpaši nepieciešams pēc 12. grūtniecības nedēļas. Vairāk par šo tēmu pastāstīs Veselības centra 4 filiāles 4. Dimensijas sejas kopšanas speciāliste Ilze Actiņa.

Katrā dzīves posmā seksuālās problēmas ir atšķirīgas. Kādu iespaidu uz pāra dzimumdzīvi atstāj grūtniecība? Katrai sievietei tas, protams, ir individuāli, bet tomēr gaidot bērniņu psiholoģiskās un fizioloģiskās problēmas atstāj iespaidu uz pāra intīmajām attiecībām. Lielākajai daļai sieviešu – īpaši pirmajā trimestrī – pazeminās dzimumtieksme. Par hormonālajām izmainām organismā un seksualitāti vairāk pastāstīs dūla Katrīna Puriņa.

Savukārt par vīrieša emocionālo atbalstu dzemdībās runās četru meitu tētis Māris Balodis. Sievietes vārdu salikumu emocionālais atbalsts lieto diezgan bieži, taču vīriešiem nereti tas šķiet nesaprotams jēdziens. Bez reālas rīcības vīrietim ir grūti tikt galā ar emocionālo sasprindzinājumu, tāpēc praktiska darbošanās šķiet daudz saprotamāks veids kā atrisināt problēmas.

Ko mēs saprotam ar vārdu māte? Tā nav tikai sieviete, kura laidusi pasaulē bērniņu, bet arī emocionālā saikne. Topošās māmiņas nereti uztraucas par to vai ir radīta, lai kļūtu par māti emocionāli. Kad īsti rodas mātes instinkts un kas tas ir – bioķīmiska parādība, sievietes psihes īpatnība, iemācīta uzvedība vai vēl kas cits? Vai tas viss ir vērā ņemams garants, ka spēsim kļūt par pašām labākajām māmiņām? Par mātes instinkta veidošanos plašāk pastāstīs psiholoģe Kristīne Balode.

Kā ierasts, pasākuma dienā līdz plkst.16.00 visas Gaidību 4dienas karšu īpašnieces t/c Domina Shopping varēs iegādāties grūtnieču, zīdaiņu un bērnu preces ar īpašām atlaidēm, kā arī izmantot speciālos piedāvājumus dažādos veikalos, lai iegādātos apģērbu, apavus, kosmētikas un skaistumkopšanas līdzekļus arī sevis palutināšanai. Gaidību 4dienas kartes iespējams iegūt bez maksas, reģistrējoties semināra norises vietā.

TAGS: , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment