Sigulda izveido trīs rudens pastaigu maršrutus Atklājējs, Uzticīgais un Ekstrēmists ar bezmaksas WiFi punktiem

Publicitātes foto

Siguldas novada Tūrisma informācijas centrs izstrādājis trīs jaunus kājāmgājēju maršrutus: Atklājējs, Uzticīgais un Ekstrēmists. Maršruti veidoti ar mērķi mudināt gan Latvijas iedzīvotājus, gan ārvalstu viesus šoruden iepazīt Siguldu no citas perspektīvas. Katrā maršrutā iekļauts vismaz viens bezmaksas WiFi punkts, lai ceļotāji ērti lietotu viedierīces un dalītos ar Siguldas skaistākajiem rudens mirkļiem sociālajos tīklos.

„Būt par vienu no pasaules iecienītākajiem rudens gala mērķiem ir ne tikai pagodinoši, bet mums dod arī papildus stimulu attīstībai. Tieši tādēļ esam izveidojuši trīs maršrutus – katram ir iespēja izvēlēties sirdij tuvākos apskates objektus,” stāsta Laura Konstante, Siguldas tūrisma attīstības aģentūras direktore. „Katrs no maršrutiem izstrādāts, iekļaujot vismaz vienu punktu, kur pieejams bezvadu internets Lattelecom-free bez maksas, lai Siguldas viesi varētu dalīties ar iespaidiem un košākajām rudens fotogrāfijām sociālajos tīklos. Siguldas novads strauji attīstās, un mēs domājam, kā to padarīt vēl pievilcīgāku tūristiem un ikvienam siguldietim.”

Maršruts Atklājējs veltīts tūristiem, kas vēl nekad nav bijuši Siguldā. Tajā ietilpst slavenā Gūtmaņa ala, Spieķu parks, Livonijas ordeņa Siguldas pils un dabas baudītājiem iecienītais Paradīzes kalns, kā arī viens no Latvijas tūrisma simboliem – Turaidas muzejrezervāts, kur pieejams bezmaksas WiFi.

Maršruts Uzticīgais izstrādāts tiem, kas jau apmeklējuši pilsētu un ik gadu dodas Siguldas virzienā. Pastaigā ietilpst Siguldas novada Tūrisma informācijas centrs, kur iespējams uzzināt pilsētas aktualitātes un interesantākos gala mērķus, ar Laimas pulksteni un bezmaksas WiFi punktu. Maršrutā iekļauts Elmāra smilšu namiņš, kur iespējams ar acīm baudīt neparastas un pasaulē unikālas smilšu gleznas. Ceļā norādīta arī papīrmākslas darbnīca Viktora vēstules – mūsdienās, kad ar roku rakstītas vēstules kļuvušas par retumu, ikvienam tomēr ir iespēja mirklīgās sajūtas un emocijas saglabāt rokrakstā. Posmu noslēdz Livonijas ordeņa Siguldas pils ar rekonstruēto viduslaiku stāstu.

Savukārt maršruts Ekstrēmists veidots cilvēkiem, kas dod priekšroku netradicionālām izklaidēm un piedzīvojumu ziņā asākām izjūtām, ļaujot izbaudīt plašu emociju amplitūdu un iegūt gaidīto adrenalīnu bobsleja un kamaniņu trasē Sigulda ar bezmaksas WiFi punktu, piedzīvojumu parkā Tarzāns, vagoniņā pār Gauju un gumijlēkšanā, kā arī piedzīvojumu parkā Mežakaķis un Livonijas ordeņa Siguldas pilī, baudot viduslaiku cīņu notikumus un spilgtas izjūtas.

TAGS: , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment