Speciālisti aicina parūpēties par sevi un atlicināt laiku masāžai

Vasara ierasti ir laiks, kad dažādām fiziskajām aktivitātēm – plānotām vai neplānotām – nododamies vairāk. Vienam tā var būt aktīva pludmales volejbola spēlēšana katru dienu, kādam citam vasaras nozīmīgākās aktivitātes saistās ar dārza darbiem, tomēr pamatīgs nogurums var uzkrāties jebkurā gadījumā.

Veselības un skaistuma centra “Adoria” masāžas speciālists Rihards Podoļskis norāda, ka noguruma gadījumā lielisks palīgs tā noņemšanai un arī tālākai spēku uzkrāšanai ir masāža, kura var palīdzēt ne tikai aizdzīt iespējams parādījušās tirpas un sāpes mugurā, kakla zonā, kādā no locītavām, bet sniedz arī iekšēju mieru un patīkamas izjūtas vēl ilgākam laikam uz priekšu.

“Kā atzinuši vairāki mūsu klienti – nekas nav patīkamāks, kā darba dienas beigās saņemta profesionāla un labi izpildītas masāžas pakalpojumu. Tās laikā nekas nav jādara, un varat relaksējoties gulēt un izbaudīt patīkamās sajūtas, ko sniedz masāža. Tas palīdzēs noņemt ne tikai spriedzi, bet arī aizmirst par kādu fiziskajās aktivitātēs gūtu sastiepumu vai citu savainojumu. Pēc labi veiktas masāžas labs noskaņojums garantēts vēl vismaz pāris dienas un arī uzkrātais ikdienas stress uz kādu laiku būs kā ar roku noņemts,” stāsta Rihards Podoļskis.

“Adoria” piedāvā ārstnieciskās mugurkaula, pleca un kakla daļas, krūšu daļas, jostas krustu daļas, roku, kāju, kā arī vienas rokas un kājas masāžu rehabilitācijas procesā. Tāpat veselības un skaistuma centrs piedāvā arī sejas kosmetoloģisko masāžu.

Informācija sagatavota sadarbībā ar veselības un skaistuma centru “Adoria”, t. 67315000, mob. 26378620, info@adoria.lv

 

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment