Starptautiskajā Bērnu aizsardzības dienā

Bērnu aizsardzības dienā rīdzinieki jau tradicionāli saņem košu un vasarīgu jauniešu un bērnu dziesmu un deju dāvanu Šogad Dzegužkalnā – programma, kas priecē ne tikai dalībniekus, bet gan arī visus rīdziniekus un viesus.

Svētku koncertā piedalās jauniešu deju kolektīvi Latve un Dejotprieks, Rīgas 41. vidusskolas un Iļģuciema vidusskolas deju kolektīvi. Bērnu deju kolektīvi Pasaciņa un Kurzemīte, kā arī bērnu un jauniešu vokālie ansambļi. Jautro koncertu vada bērnu draugs Zaķis. Uz svētkiem Dzegužkalna estrādē ielūdz Iļģuciema kultūras centrs. Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā Rīgas Porcelāna muzejs aicina uz brīvdabas porcelāna veidošanas un apgleznošanas darbnīcu Konventa sētā. Ar Sabiedrības Integrācijas programmas atbalstu brīvdabas darbnīca atvērta katru sestdienu.

1. jūnijā no 11. 00 līdz 17.00 mazie apmeklētāji aicināti izmantot porcelāna darbnīcas piedāvājumu bez maksas, veidojot nelielu rotu, brošu vai piekariņu no porcelāna, izmantojot iepriekš sagatavotas ģipša formas ar smaidīgām sejiņām un liekot lietā savu fantāziju. No 14.00 līdz 16.00 Rīgas Porcelāna muzejā – leļļu teātra izrādes ar aktieru Edgara Lipora un Miķelļa Židelūna piedalīšanos. Rīgas Jūgendstila muzejā 12.00 Pasaku rīts kopā ar Runci Renāru. Ieejas maksa Ls 1,00

 

TAGS: , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment