Studenti „Mīlestības Svētkos” atzīmē jaunu asins ziedošanas rekordu

Šī gada 10. un 11. februārī ar SEB bankas atbalstu jaunieši svinēja „Mīlestības Svētkus 2011” un atzīmēja jaunu Baltijas mēroga asins ziedošanas rekordu – projekta ietvaros par asins ziedotājiem kļuva 993 jaunieši, kopā ziedojot 447 litrus asins, kas ir lielākais asins ziedojušo skaits Baltijas valstīs vienas akcijas ietvaros.

„Ikvienam no mums ir dota iespēja darīt labu un palīdzēt saviem līdzcilvēkiem. Esam gandarīti par jauniešu atsaucību un ceram, ka tie donori, kurus šī akcija pamudināja ziedot asinis pirmo reizi dzīvē, kļūs par regulāriem donoriem un labos darbus turpinās darīt arī pēc akcijas beigām,” tā Valsts asinsdonoru centra Donoru nodaļas vadītāja Irēna Danilāne.

SEB bankas viceprezidente Ieva Tetere:„ Kopīgi sasniegtais rezultāts – saziedotie 447 litri asins – apliecina, ka iedzīvotāji ir gatavi palīdzēt līdzcilvēkiem grūtā brīdi, un šāda veida asins ziedošanas akcija sniedz iespēju tiem būt daudz aktīvākiem. Esam gandarīt gan par SEB bankas darbinieku iesaisti, gan studentu vēlmi šāda veida pasākumus rīkot, jo kopīgi iespējams paveikt vairāk. Arī turpmāk SEB banka turpinās sadarboties „Mīlestības Svētku” organizēšanā.”

„Mīlestības Svētku 2011” noslēguma pasākums norisinājās 10. februārī Push Club un Club Essential. Klubos apmeklētājus priecēja grupa „Musiqq”, dziedošās Dvīnes, Sarkanais Rīgas koris, Normunds Rutulis, Kaža, Ivo Fomins, grupa „The Hobos”, Intars Rešetins & Yana Kay un Latvijas labākie DJ – ANDRE CRASH, DJ Deros, DJ Kress un European Hit Radio DJ Mārtiņš Kreilis un DJ Roberts Lejasmeijers. Pasākuma atmosfēru palīdzēja radīt arī īpašais viesis – DJ droydi no Brazīlijas.

11. februārī visi asins ziedotāji atpūtās īpaši viņiem organizētā pasākumā „Līvu Akvaparkā”. Tieši viņi ir tie, kuri palīdzēja sasniegt jaunu asins ziedošanas rekordu un realizēt projekta mērķi – ziedot asinis nelaimē nonākušajiem, kā arī aktualizēt asins nodošanas tēmu, tās nozīmīgumu Latvijas veselības aprūpē un katra iedzīvotāja lomu tajā. Šajā svētku pasākumā „Līvu Akvaparkā” ikviens varēja izbaudīt ūdens priekus un īpašo svētku šovprogrammu, kā arī dejot DJ vadībā.

Projekta īstenošanā šogad apvienojās piecas Latvijas augstskolas: Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), Biznesa augstskola Turība (BAT), Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA) un Baltijas Starptautiskā akadēmija (BSA).

TAGS: , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment