Tagad arī Rīgā pieejama konditorejas “Meduslācis” gardā produkcija

Rīdzinieku plašais pieprasījums pēc reģionālā ražotāja “Meduslācis” produkcijas pamudināja atvērt konditorejas izstrādājumu veikalus arī Rīgā.

“Līdz šim, lai iegādātos “Meduslācis” produkciju, rīdziniekiem nācās mērot ceļu līdz Aizkraukles  ceptuvei vai Skrīveru un Kokneses veikaliem. Bieži vien esam dzirdējuši no klientiem aicinājumu un tagad, pirms Ziemassvētkiem, lai nāktu pretī mūsu izstrādājumu cienītājiem un piedāvātu ar produkciju iepazīties arī citiem, atvērām veikalus  Rīgas centrā, Briāna ielā, un Ulbrokā,” norāda  SIA “Meduslācis” valdes locekle Inguna Kronberga.

“Meduslācis” produkciju atzinusi un novērtējusi jau liela sabiedrības daļa, dažāda izmēra un noformējuma tortes ar gardām glazūrām, kliņģeri, ruletes un cepumi, kas izkūst mutē, sāļās uzkodas, ar kurām iepriecināt draugus, radus un kolēģus, kā arī citi gardumi, tagad ir pieejami arī rīdziniekiem.

“Meduslācis” piedāvā uz katriem svētkiem īpaši noformētas tortes, gan uz Valentīndienu un Lieldienām, gan Līgo svētkiem un 1. septembri, gan Ziemassvētkiem. Pēc pasūtījuma izgatavo dažādu formu jubilejas kūkas,  automašīnas un kuģus,  dzīvniekus un iemīļotās rotaļlietas, firmu logo. Konditori ar lielu atbildību iesaistās kāzu kūku izveidē, uzklausot pasūtītāju vēlmes, jo tas liecina, ka Latvijā būs vēl viena jauna ģimenīte.

“Pēc “Meduslācis” produkcijas jau smaržo visa Aizkraukle, Skrīveri, Koknese, un tagad arī Rīga. Jaunie veikali paver plašas iespējas svētku galdu padarīt vēl bagātāku, svaigāku un garšīgāku.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment