Tiks rīkots īpašs konkurss kafijas cienītājiem ar iespēju iegūt lielisku balvu

Jau pirmdien, 27. februārī, tiks uzsākts vērienīgs konkurss kafijas cienītājiem, kura uzvarētājs varēs laimēt ekskluzīvu un pasaulē atzītu kafiju.
Šis konkurss izceļas ar to, ka noteikumi ir vienkārši – katrs cilvēks var iesūtīt neierobežotu skaitu pašfotogrāfētas bildes, kuros sniegta skaidra vīzija par to, kā kopā ar draugiem, paziņām, radiem vai pavisam nepazīstamiem cilvēkiem tiek baudīta kafija. Materiāli jāiesūta elektroniski uz e-pastu: inform@premiumcoffee.lv līdz 2. aprīlim.
Konkursa galvenais mērķis ir ļaut iztēlei vaļu. Pats svarīgākais ir parādīt savu īpašo mirkli ar līdzcilvēkiem un kafiju. Tā var būt gan tasīte ar kafiju, gan īpašā „Grower`s Cup” kafija piknikā, ceļojumā, mājās vai jebkur citur. Katrs iesūtītais foto tiks publicēts Draugiem.lv, Twitter.com un Facebook.com lapās ar iespēju arī citiem iedvesmoties un izteikt savu viedokli.
Šī konkursa divi visinteresantāko bilžu autori iegūs veselu kasti ar uzņēmuma „Premium Coffee” produkciju „Grower`s Cup”, kas ir pazīstama visā pasaulē.
Šī kafija ir rūpīgi izraudzīta un piedāvā ekskluzīvu kafijas klāstu no visas pasaules. Kafijas pupiņas tiek lasītas un šķirotas ar rokām, kas dod garantiju dzēriena ekskluzivitātei un nodrošina tam īstu, izsmalcinātu garšu.

“Grower`s cup” kvalitāti apstiprina arī apbalvojumi, kas saņemti starptautiskos konkursos. Kā ievērības cienīgāko piemēru var minēt Eiropas speciālās Kafijas asociācijas (SCAE) rīkoto konkursu, kas 2008.gadā norisinājās Kopenhāgenā, kafija saņēma balvu kā „Tase ekselences” (Cup of Excellence) jauno uzņēmēju kategorijā.
„Šī konkursa viens no mērķiem ir iepazīstināt nezinātājus ar īstu un kvalitatīvu kafiju, bet tās zinātājiem dot iespēju izpausties radošumā un cīnīties par iespēju saņemt veselu kasti ar mūsu kafiju. Domājam, ka rezultāti būs lieliski, jo Latvijā netrūkst radošu un izdomas bagātu cilvēku,” atzīst „Premium Coffee” vadītājs Guntis Zemļickis.
Šobrīd „Grower`s Cup” kafiju iegādāties uzņēmumā „Premium Coffee”, Baldones ielā 6, Jūrmalā vai zvanot uz 22338180, 27098981, T/C „Spice” veikalā „Eventea” un tirdzniecības centrā „Stockmann”

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment