Topošām māmiņām ir svarīga bērna labsajūta gan pastaigas, gan ikdienas brīžos

Kā liecina uzņēmuma “Baby-Vest” veiktā aptauja, topošās māmiņas pie bērnu istabas, ikdienas gaitām un pastaigas brīžiem sāk domāt jau esot stāvoklī.

Uzņēmuma “Baby-Vest” īpašnieks Aigars Strautiņš atzīst, ka topošām māmiņām ir ļoti svarīgi labi izskatīties gan bērna tēva, gan sevis dēļ un nereti iegādājas “Suavinex” kosmētiku grūtniecēm, kurās ietilpst pretstriju līdzeklis, nostiprinošs pretstriju līdzeklis, krēms krūšu galu kopšanai un pediatriskā kosmētika, tāpat jaunās māmiņas jautā pēc padoma preču iegādei bērna istabai, pastaigām un rotaļām.

Jaunā ģimene mazās atvases istabas iekārtošanai izvēlas dažādas preces bērniem Veikalā “Baby-Vest” pieejamas tādas preces kā gultas veļa, matrači bērniem, barošanas krēsli, Babydan šūpulis un citas mēbeles, tomēr ikdienas pastaigām visbiežāk izvēlas firmas Stokke un Quinny ratus, kuri piemēroti katram gadalaikam.

“Mūsu galvenais mērķis ir bērnu un māmiņu labsajūta, tāpēc sniedzam labāko preci, lai klients būtu apmierināts jebkurā brīdī. Par bērnu istabu iekārtojumu ir jādomā laicīgi un prieks, ka klienti to apzinās, kā arī novērtējam jauno māmiņu lielo interesi par kosmētiku grūtniecēm, jo, kā prake pierādījusi, tā tiešām uzlabo māmiņas ārējo izskatu,”atzīst “Baby-Vest” īpašnieks Aigars Strautiņš.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 Komentāri



You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment