Trakais Foto Rallijs aicina Zelta Rudeni sagaidīt skaistajā Siguldā

19. oktobris būs tas datums, kad fotoorientēšanās sacensības dalībnieki baudīs skaistās ainavas ar Zelta Rudeni sākot no Ogres līdz pat Saulkrastiem, aplūkojot un bildējot fotoattēlus vairākos novados – Ogres, Ropažu, Inčukalna, Garkalnes, Ādažu, Mālpils, Siguldas un Saulkrastu.

Trakais Foto Rallijs ir sacensības, kurās komandas vismaz divu cilvēku sastāvā ar automašīnu veic pašu izvēlētu maršrutu, meklējot kartē attēlotus kontrolpunktus un fotografējoties pie noteiktiem objektiem. Pēc finiša par katru fotoattēlu komanda iegūst noteiktu punktu skaitu. Pasākuma laikā sacensību dalībnieki ne tikai jauki un jautri pavada laiku ģimenes locekļu un draugu vidū, bet arī, pārvietojoties ar auto, iepazīst novada interesantākās un skaistākās vietas. Sacensību rezultātu izšķir komandas izvēlētā taktika un spēja savstarpēji saprasties un sadarboties, nevis ātrums. Tieši tāpēc pasākumā īpaši aicinātas piedalīties ir ģimenes vai draugu kompānijas, kuras vēlas pārbaudīt komandas saliedētību un atjautību, kā arī izbaudīt piedzīvojumus visas sestdienas garumā un iegūt kādu adrenalīna devu.

9. sacensību posms būs īpašs ar elpu aizraujošiem skatiem mūsu skaistākajās Latvijas vietās, kurus būs jāiemūžina fotoattēlos. Dalībnieki sacensībās sastaps praktisko ar patīkamo – Trakais Foto Rallijs būs sacensības un tajā pašā brīdī ekskursija šajā skaistajā un krāšņajā Zelta Rudenī.

Neizpaliks arī dažādas jaukas balvas komandām. Atpūtas komplekss Turbas sacensību uzvarētājiem dos iespēju izbaudīt jauku vakaru atpūtas mājiņā, bet sacensību atbalstītāji Fazer un Rubeņi parūpēsies par gardām dāvanām. Komandas noformējums arī tiks novertēts un apbalvots – ļaujiet kreativitātei vaļu.
Galvenais, ka sacensības garantēs labi pavadītu dienu un dzestrais rudens laiks šo sacensību dienu padarīs vēl jaukāku!

Vairāk informācijas un pieteikšanās uz 19. oktobra sacensībām iespējams atrast www.trakaisrallijs.lv.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment