Vasara 2010-stilīgas somiņas

Vasara 2010 piepildīta ar romantiku, sievišķību un spilgtam krāsām. Stilīgām sieviešu somiņām vajag atbilst šādam tendencēm.

Soma – sakvojaža

Sakvojaža vienmēr ir modē. Šajā vasarā modē ir klasiskās formas sakvojaža, baltā, melnā un bēša krāsā. Faktūrai arī ir nozīme, tai jābūt čūskas vai krokodilu ādai.

Somas rotā ar sprādzēm un siksniņām tajā paša krāsā vai kontrastā. Aktuālas arī somas no gludas ādas.

Mazā izmēra rokassomiņa

Modē ir retro stils. Pareizi pieskaņota rokassomiņa bus ideāls aksesuārs jūsu kokteiļkleitiņai.  Labāk pieskaņot viņu pēc krāsas kleitai vai izvēlēties mazliet tumšāku vai gaišāku, tad tā pievērsīs mazāk uzmanības, bet ja jūs vēlaties tieši pretējo efektu tad jāizvēlas spilgtas krāsas somiņa.

Modē ir laima, apelsīna, citrona, rozā, zila un sarkana krāsa. Var izmantot arī krāšu dažādību kā Versace, Giorgio Armani, Burberry Prorsum, Miu Miu.

Pītas somas

Somas no ādas, salma vai tekstila baltā un melnā krasā, rotātas ar lentītēm, adītam puķītēm. Tādas somas ir Dolce & Gabbana un Chanel kolekcijā.

Soma – maiss

Labāka soma atpūtai, ceļojumam un sportam. Louis Vuitton somas šūtas no dažādu krāsu ādas gabaliņiem un rotātas ar siksniņām.

Soma ar īsu rokturi

Ļoti romantisks aksesuārs sieviešu garderobē. Miu Miu un Marni somiņas ir izpildītas vintage stilā no zīda, dekorētas ar sudraba un zelta puķītēm.

TAGS: , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment