Vasarā Dove iesaka Hula hoop vingrošanu un ādu nostiprinošus kosmētiskos līdzekļus

Gatavojoties pludmales sezonai, Dove iesaka sievietēm nodarboties ar Hula hoop riņķa griešanu auguma tvirtumam un ādas veselībai izmantot jauno modelējošo krēmu Dove Shape Up un ādu stiprinošu ķermeņa balzamu Dove Firming.
Ādas tvirtumu un elastību mazina sēdošs dzīvesveids, mazkustība, ātra pieņemšanās svarā, strauja svara zaudēšana, kā arī laika ietekme. Lai augums būtu tvirts un āda veselīga, nepieciešama regulāra vingrošana un ādas mitrināšana un barošana.
Dove iesaka Hula hoop riņķa griešanu, kas ir iedarbīgs, bet tajā pašā laikā arī vienkāršs vingrojums, jo, pavingrojot dažas reizes nedēļā, efekts drīz būs manāms. Lai rezultāts būtu vēl labāks un sieviete justos pašpārliecinātāka, Dove izstrādājuši jaunu modelējošu un ādu stiprinošu krēmu Dove Shape Up, kā arī ādu stiprinošu ķermeņa balzamu Dove Firming.
Jaunais ķermeni modelējošais un ādu stiprinošais krēms Dove Shape Up padara sievietes formas slaidākas, jo produkts satur ingvera ekstraktu, kas uzlabo mikrocirkulāciju. Krēmā ir arī daudzas mitrinošas sastāvdaļas, kas uzlabo ādas elastīgumu, tajā pašā laikā stiprinot tās struktūru. Savukārt uzlabotais ādu stiprinošais ķermeņa balzams Dove Firming satur mitrinošas sastāvdaļas un baltās tējas ekstraktu, kas ir efektīvs antioksidants. Lietojot līdzekļus regulāri, āda kļūs gludāka. Dove Firming līnijā arī ietilpst nostiprinošā dušas želeja, kas satur vienu ceturtdaļu mitrinoša krēma un barojošas sastāvdaļas.

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment