Vasaras pirktākais Artbag somas modelis – “Envelope”

Negaidītus tirdzniecības apjomus šovasar sasniedzis SIA ArtBag somas modelis „Envelope”. Trīs mēnešu laikā, kopš soma pirmo reizi parādījās www.artbag.lv somu konstruktorā un gatavajās kolekcijās, pārdošanas rezultāti pat divas reizes pārsniedz līdzšinējo favorītu somu „Kalla”. Vislabāk pirktais somas modelis pieejams gan gatavā veidā no dabīgās ādas, gan to var izveidot pēc savas gaumes, izmantojot somu konstruktoru un plašu materiālu izvēli.

Šobrīd „aploksnītes stila” somas iespējams izveidot no rakstainiem audumiem, atlasa – svinīgiem gadījumiem, kā arī no mākslīgās ādas, kas ir ArtBag klientu biežākā izvēle. Arī ArtBag sadarbības partneru veikalos visā Latvijā tieši „Envelope” somiņas šovasar ir vienas no pieprasītākajām, izvēlē dominējot melnai un baltai krāsai no dabīgās ādas.

Somas idejas autore un dizainere Baiba Litiņa: „Somas priekšrocības ir tās universālais dizains, kas ir piemērots gan vakaram, gan saulainai vasaras ballītei. Gluži tāpat somiņas priekšrocības papildina regulējamais un noņemamais rokturis. Katras sievietes skapī iederētos klasiskā melnā aploksnītes somiņa, līdzīga kā mazā melnā kokteiļkleita.”

TAGS: , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment