Vecāki izmanto vasaras brīvlaiku, lai uzlabotu bērnu svešvalodas zināšanas

Sākoties vasaras brīvlaikam, kad liela daļa jauniešu sevi nodarbina dažādās jomās, pieaug to vecāku interese, kas šo laiku izmanto, lai bērnam dotu iespēju apgūt jaunas valodas vai uzlabotu jau esošās zināšanas.

Ar vārdu izglītība nereti saprot grūtu mācīšanās procesu, vakarus ar grāmatām, aizņemtas brīvdienas mājas darbu izpildei, izglītību, kura ir strikti formāla un nepieļauj nekādus blakus soļus, neņemot vērā, iespējas apgūt valodas, sekmīgi pabeigt vidusskolu, studēt augstskolās citur pasaulē, kas mācību procesu padara daudz aizraujošāku un noderīgāku nākotnē.

„Vecāki, lai palīdzētu bērnam strauji virzīties pa izglītības un karjeras kāpnēm, nereti izmanto tieši vasaras periodu, lai dotu iespēju apgūt jaunas valodas vai uzlabot esošās prasmes. Šogad esam izveidojuši īpašu nometni jauniešiem, kur interesantā stilā varēs apgūt svešvalodu,” atzīst svešvalodu un tulkojumu centra “Lingua+RĪGA” direktore Darja Nečepurenko.

„Lingua+Riga” angļu valodas dienas nometne ir lielisks veids kā iepazīties ar jauniem draugiem, pilnveidot savas angļu valodas zināšanas un jautri pavadīt laiku. Ir iespēja 10 dienas piedalīties izglītojošā un attīstošā programmā, atkarībā no bērnu vecuma un valodas prasmju līmeņa, lai ikviens bērns varētu justies maksimāli komfortabli un mierīgi

Katrā grupā strādā profesionāls pasniedzējs un asistents. Tas garantē nodarbību kvalitāti un ļauj katram dalībniekam veltīt pietiekami daudz laika, visu nometnē pavadīto laiku jūsu bērni runās ar pasniedzēju tikai angļu valodā, un valodu apguve noritēs aizraujošā formā, programmā mazajiem angļu valodas apguve mīsies ar veidošanu un zīmēšanu, kā arī ar teatrāliem priekšnesumiem. Iejūtoties pasaku varoņu tēlos, bērns atslābināsies un daudz ātrāk apgūs un nostiprinās valodas pamatzināšanas, pusaudžiem viena akadēmiskā stunda tiks veltīta horeogrāfijai un aktiermākslai, kas palīdzēs nostiprināt valodas zināšanas, iepazīties vienam ar otru, kā arī parādīt sevi. Nometnes noslēdzošajā dienā programmas dalībnieki parādīs saviem radiem un draugiem to, ko viņi apguvuši nometnes laikā.

Bērnu vasaras svešvalodas nometnes programma ir pieejama bērniem no pirmās līdz ceturtajai klasei un bērniem no piektās līdz devītajai klasei.

„Mūsu dienas nometnes ir lieliska iespēja jūsu bērnam pavadīt laiku kopā ar vienaudžiem un apgūt angļu valodu spēlējoties. Spēles elementi atvieglo bērnam apguvi un padara to jautru un interesantu, kas palīdzēs pārvarēt valodas barjeru un nostiprināt mācību gada laikā iegūtās zināšanas,” turpina Darja Nečepurenko.

Pieteikšanās bērnu nometnei zvanot pa tālr: +20021062, +27787808

 

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment