Vecrīgā atvērts Latvijā pirmais krājkolekciju zīmolu salons „Tronis”

Analizējot tendences juvelierizstrādājumu tirgū, Rīgā atvērts Latvijā pirmais un pašreiz vienīgais vadošo pasaules krājkolekciju zīmolu salons „Tronis”, kur vienkopus atrodami vācu zīmola „Thomas Sabo”, itāļu zīmola „Nomination” un dāņu zīmola „Pandora” juvelierizstrādājumi.

„Katram no mums ir mirkļi, ko vēlamies saglabāt atmiņā. Lai palīdzētu radīt stāstu par sevi rotu valodā, esam nonākuši līdz jauna koncepta izveidei, ieviešot Latvijā līdz šim nebijušu krājkolekciju jēdzienu. Tā ir tapis pirmais un pagaidām vienīgais krājkolekciju zīmolu salons Latvijā, kur atrodamas oriģinālas rotas no sudraba un zelta līdz pat inkrustētiem briljantiem, ko var kombinēt pats to īpašnieks atbilstoši savai gaumei un finansiālajām iespējām,” stāsta pirmā krājkolekciju zīmolu salona „Tronis” līdzīpašniece un juvelierizstrādājumu uzņēmuma „Streiča” izpilddirektore Anita Streiča. „Lai arī katrs zīmols atšķiras viens no otra, tos vieno kopīga doma, ka gan sieviete, gan vīrietis var veidot sev rotu krājumu, papildinot to ar jaunām sastāvdaļām, tādejādi ar simbolu palīdzību veidojot savu tēlu.”

Ideja par krājkolekciju koncepta salona izveidi likumsakarīgi radusies izvērtējot pēdējo gadu tendences juvelierizstrādājumu tirgū esošas ekonomiskās situācijas apstākļos. Veiktā tirgus analīze apliecina, ka juvelierizstrādājumu pircējs pēdējā laikā izvēlas tās rotas, kuras, pirmkārt, var personalizēt atbilstoši savai gaumei un individualitātei, otrkārt, var izvēlēties atbilstoši savām finansiālajām iespējām un laika gaitā konkrētas rotaslietas vērtību palielināt, papildinot rotu ar jauniem simboliem, treškārt, var iegādāties krājkolekciju rotas kā unikālu dāvanu, kuras nākamais īpašnieks turpinās to veidot pats.

„Šodien pircējs vairs nevēlas būt anonīms un tērēt naudu nezināmas izcelsmes rotaslietām. Tā vietā pircējs aizvien biežāk izvēlas tos zīmolus, kas ļauj viņam izpaust savu neatkārtojamo personību un kuri ļauj izvēlēties iecienītos materiālus, vai tas būtu sudrabs, zelts vai inkrustēti briljanti,” piebilst A. Streiča.

Krājkolekciju zīmolu salons „Tronis” atrodas tirdzniecības centra „Galerija Centrs” 2.stāvā, Audēju ielā 16, Vecrīgā un no šī gada 25. maija ir atvērts apmeklētājiem ik dienu no plkst. 10:00 līdz plkst. 21:00.

TAGS: , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment