Wild Spirit apģērbi bezrūpīgai vasaras bohēmai

Jaunā Wild Spirit tērpu kolekcija savām nēsātājām dāvā iespēju bohēmiskas sievietes brīvā gara tēlā sievišķīgi baudīt silto vasaru un no sirds svinēt dzīvi.

“Man ir liels prieks, ka Wild Spirit tērpos pilnībā varu paust savu nostāju pret dzīvi un nodot pozitīvu ziņojumu to nēsātājām – atslābsti, esi brīva! Nebaidies iziet no rāmjiem, būt nedaudz nepiedienīga un bezrūpīga! Tērpu idejā ietveru pozitīvu un prieka pilnu dzīvi – mūzikas festivāli un mūsdienu hipiju bezrūpība, mīlestība pret dabu un bohēmiskā brīvība. Mana galvenā ideja – Wild Spirit tērpi svin sievietes iekšējo sievišķības spēku,” atklāj Wild Spirit tērpu radītāja Dana Šeļmanova Pleša.

Jaunajā Wild Spirit kolekcijā dominē koši psihodēliski krāsu un rakstu salikumi, izaicinoši piegriezumi un austrumnieciskas, etniskas rotas. Kolekcija šajā pavasarī izpelnījās atzinību arī jauno modes dizaineru pasākumā Vidzeme Fashion Show 2013, Valmierā. Lai arī Wild Spirit tērpiem tā bija pirmā publiskā skate, Danas Šeļmanovas Plešas radītos tērpus īpaši pozitīvi novērtēja tieši pasākuma apmeklētāji, veicot arī pirmos pasūtījumus. Interesanti, ka līdz šim vairums no apģērbiem aizceļojuši lielākoties uz ASV, Austrāliju, Franciju, Zviedriju un citviet, un tikai tagad tie guvuši popularitāti arī Latvijā.

Wild Spirit bohēmiskā stila tērpu klāstā atradīsiet pludmalei, vasaras mūzikas festivāliem vai vienkārši laiskiem ikdienas brīžiem piemērotu sieviešu apģērbu – īsās un garās kleitas, svārkus, kimono, kreklus ar apdruku, peldkostīmus, rotas u.c.

TAGS: , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment