Žurnāls JOY atgriežas Latvijā

Marquard Media AG  paziņoja, ka sadarbībā ar SK Group Latvija atsāk izdot sava modernā kabatas formāta žurnāla sievietēm JOY latviešu izdevumu.

Pirmais numurs iznāks Latvijā 2011. gada decembrī. Žurnāla JOY sākotnējā tirāža ir 23 000 eksemplāru.

JOY ir unikāls žurnāls, kas piedāvā skaistuma, modes un dzīvesveida tendences. Padomi un knifi personiskā stila izveidei ļaus lasītājai izskatīties kā zvaigznei, samaksājot par to pieņemamu cenu.

Izdevniecības SK Group direktors Arkādijs Šteimans saka: “JOY atgriešanās Latvijā mums ir liels gods. Mēs uzskatām, ka JOY panākumi Austrumeiropā ir rādītājs tam, ka izdevīgs trendu žurnāls būs populārs arī šeit. Mūsu mērķis ir padarīt JOY par vienu no populārākajiem sieviešu mēneša žurnāliem Latvijā.”"Mums ir prieks sadarboties ar tik pieredzējušu un inovatīvu partneri kā SK Group,” saka Marquard Media AG starptautisko licenču direktore Frances Evans.

Žurnāls JOY ir viens no visstraujāk augošajiem stila un modes žurnāliem sievietēm. Tagad tas ir pieejams 13 izdevumos 18 valstīs (ASV, Austrija, Šveice, Ungārija, Serbija, Bosnija,Melnkalne, Rumānija, Čehija, Slovākija, Horvātija, Polija, Krievija, Kazahstāna, Ukraina, Bulgārija, Slovēnija un Indonēzija). Vācijā, Polijā, Ungārijā, Rumānijā, Čehijā un Bulgārijā JOY ir vadošais sieviešu žurnāls savā segmentā. Ar savu iespaidīgo pārdoto tirāžu – vairāk nekā 1,4 milj. kopiju – JOY katru mēnesi sasniedz vairāk nekā 3,5 miljonus lasītāju.

TAGS: , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment