“Grazette of Sweden” produkcija gūst aizvien lielāku sabiedrības atzinību

Sabiedrībā zināmā “Grazette of Sweden” matu kopšanas līdzekļu kolekcija gūst aizvien lielāku sabiedrības, skaistumkopšanas salonu un veikalu atzinību. Atsaucoties uz klientu izrādīto interesi, “Grazette of Sweden” izplatītājs “Carlen Hair Collection” paplašina produkcijas tirdzniecības tīklu, padarot preces lietotājiem pieejamākas.

Skaisti un veselīgi mati ir ne tikai dabas dota dāvana, bet arī pareizas kopšanas rezultāts. Matiem kaitē pārāk liels sals, bieža žāvēšana ar fēnu, pastiprināta un regulāra ķīmijas lietošana. Lai iegūtu veselīgus un skaistus matus ir jāatceras, ka pareiza to mazgāšana ir matu kopšanas galvenais noteikums, tāpēc ir svarīgi izvēlēties pareizu šampūnu.

“Grazette of Sweden” produkcija šobrīd pieejama ne tikai lielveikalā “SKY”, bet arī ”Rimi” hipermārketos ne tikai Rīgā, bet arī Latvijas lielākajās pilsētās – Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā un Ventspilī. Veiksmīga sadarbība izveidojusies arī ar medicīnas prešu veikaliem “Dinastija” un “Veselības centrs 4” Rīgā, kā arī ar Līvānu centra aptieku, kur iespējams iegādāties profesionālo matu kosmētiku.

“Izvērtējot sabiedrības aktivitāti un interesi par mūsu produkciju, nolēmām klientiem palīdzēt, sniedzot iespēju iegādāties “Grazette of Sweden” produktus arī citviet. Šobrīd produkcija pieejama jau vairāk nekā 30 vietās Latvijā un, popularizējot produktu, plānojam savu ceļu uz klientu labsajūtu turpināt,” informē “Carlen Hair Collection” īpašnieks Gunnars Karlens (Gunnar Carlen).

“Grazette of Sweden” produkcija “XL” paredzēta gan sievietēm, gan vīriešiem, jo par galvas rotu jārūpējas abiem. To jau paspējuši novērtēt daudzi klienti gan Latvijā, gan ārpus tās un, kā liecina aptaujas dati, klienti ir apmierināti ar “Grazette of Sweden” produktiem un noteikti to ieteiktu draugiem un paziņām, kuriem ir svarīgs savs izskats, matu un ādas stāvoklis.

TAGS: , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment