“Zaļā josta” aicina Baltajā naktī radīt kopīgu mākslas instalāciju

SIA „Zaļā josta” mūsdienu kultūras foruma Baltā nakts 2011 ietvaros aicina apmeklētājus iesaistīties kopīgas mākslas instalācijas radīšanā, kas taps no otrreizēji izmantojamiem materiāliem. Instalācijas veidošana notiks Latvijas Nacionālās operas skvērā, Cafe Opera āra terasē.

No reiz izlasītiem žurnāliem vakara gaitā taps gaisīga un rudenīgajā vējā zvanoša instalācija ar mērķi parādīt, ka arī ar pašu rokām no otrreizējiem materiāliem iespējams radīt vidi, kur ļauties pozitīvām emocijām. Instalācija arī uzskatāmi demonstrēs makulatūras otrreizējās pielietošanas iespējas – šoreiz mākslā.

„Zaļā josta” radošā komanda Baltās nakts apmeklētājus 10. septembrī gaidīs Latvijas Nacionālās operas skvērā, Cafe Opera āra terasē zem kafejnīcas saulessargiem. No plkst. 18.00 vakarā, līdz plkst. 22.00 ikviens laipni aicināts piedalīties intalācijas „Papīra zvani” izveidē, kas tiks iekārta speciāli izveidotā stiprinājumu konstrukcijā Cafe Opera saulessargos.

Kopīgi radītā instalācija Baltās nakts apmeklētājiem būs apskatāma līdz pusnaktij. Tādējādi Baltās Nakts burvību varēs ne tikai vērot, bet arī līdzdarboties mākslas tapšanā, gūstot pozitīvas emocijas un gandarījumu sev un dāvājot to citiem.

 

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment