„CIDO Sulu akadēmija” pieturā vingrojumus izpildījuši vairāk nekā 1000 rīdzinieku

Vakar „CIDO Sulu akadēmija” pieturā laikā no pulksten 8.00 – 10.00 veselīgam dienas sākumam dažādus vingrojumus izpildījuši un sulas izdzēruši vairāk nekā 1000 rīdzinieki.

„CIDO Sulu akadēmija” pieturas apmeklētāji, aicinot nosaukt nozīmīgākos veselīga dzīvesveida kritērijus, kā būtiskākos atzinuši veselīgu un daudzveidīgu uzturu, sportiskās aktivitātes (pārsvarā skriešanu) un izvairīšanos no stresa.

Tajā pašā laikā „CIDO Sulu akadēmija” apmeklētāji, no kuriem lielākā daļa pēc garajām Lieldienu brīvdienām bija ceļā uz darbu vai mācībām, atzina, ka aizvadītajās brīvdienās par veselīgu dzīvesveidu praktiski nedomāja.
Papildus vingrošanai un sulu dzeršanai īpašās pieturas apmeklētājiem bija iespēja arī uzzināt, kādu pozitīvu ietekmi organismam var sniegt dažādas sulas.

Inese Rone, „Cido” produktu attīstības vadītāja: „Ceram, ka vismaz daļai iedzīvotāju, aplūkojot vai nonākot „CIDO Sulu akadēmija” īpašajā pieturā, radīsies iedvesma savā ikdienā ieviest pozitīvas un veselīgas pārmaiņas, piemēram, brokastīs izdzert glāzi sulas. Turklāt daudzveidībai ieteicams lietot dažādas sulas, jo katra sula var sniegt atšķirīgu pozitīvu iedarbību uz organismu. Piemēram, ābolu sula ir vērtīgs dzelzs avots, kas palīdz paaugstināt koncentrēšanās spējas. Savukārt CIDO rozā greipfrūtu sulā ir īpaši daudz C vitamīna, kas stiprina imūnsistēmu un paaugstina organisma izturību. Apelsīnu sula veicina asinsriti, un tās sastāvā esošais magnijs labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu un palīdz sakārtot domas.”

Rīgas centrā īpašā „CIDO Sulu akadēmija” pietura (Kr.Valdemāra ielā 10a, pie „Mākslas muzeja”), būs aplūkojama divas nedēļas – no 26.aprīļa (šodienas) līdz 8.maijam.

Rīgas centrā izveidotās „CIDO Sulu akadēmija” pieturas iniciators ir pašmāju sulu ražotājs „Cido Grupa”. Projekta mērķis ir mudināt cilvēkus aizdomāties par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, īpaši par brokastīm – dienas nozīmīgāko ēdienreizi, kad no rīta kopā ar maltīti ieteicams izdzert arī glāzi sulas, kas organismu nodrošina ar vitamīniem, minerālvielām, ogļhidrātiem, antioksidantiem un daudzām citām vērtīgām uzturvielām.

TAGS: , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment