Šīs vasaras rotu akcents – spilgts krāsu kontrasts un detaļu pārbagātība

Juvelierizstrādājumu kompānijas GRENARDI GROUP vadītāja Solveiga Karele, atklāj, ka šovasar juvelierizstrādājumu modē valda visatļautība krāsu sajaukumā. Rotu dizaineri un ražotāji iedrošina eksperimentēt ar dažādu krāsu kombinācijām, izmantojot dažādu kontrastējošu krāsu toņu salikumus, radot ekstravagantus un krāsām pārbagātus izstrādājumus.

Solveiga Karele, „Grenardi Group” vadītāja: „Pavasarī, dabai mostoties un uzplaukstot, mainās arī modes tendences – mūsu garderobē un aksesuāros ienāk krāsu dažādība. Šovasar tas īpaši jūtams arī rotaslietās – droši var izvēlēties krāsainus juvelierizstrādājumus, aizmirstot jebkādus stereotipus par toņiem, kuri savā starpā it kā nav kombinējami. Tieši otrādi – šovasar aktuāla ir visdažādāko krāsu toņu un materiālu kontrastu kombinācija.”

Šī pavasara/vasaras juvelierizstrādājumu kolekciju aktualitāte ir zilie, zaļie un sārtie krāsu toņi, pieļaujot visu toņu kombinēšanu visplašākajā krāsu gammā, nereti savienojot faktiski nesavienojamus krāsu toņus kā zilu, zaļu, dzeltenu, violetu u.c.

Vadošā – Keitas zilā krāsa
Lai gan šīs vasaras rotu kolekciju aktuālo krāsu diapazons ir ļoti plašs, viena no galvenajām šīs sezonas aktuālajām krāsām ir zilā. Arī prestižās rotaslietu izstādes Bazelworld 2011 vadošā krāsu gamma šogad bija zilā, kas tika pārstāvēta visdažādākajos toņos.

Turpina Solveiga Karele: „Interesanti, ka zilās krāsas dominanci šī gada rotaslietu tendencēs ir noteikuši tieši klienti, pieprasot rotaslietas zilās krāsas toņos. Šo pieprasījumu visticamāk ir veicinājusi Lielbritānijas prinča Viljama un lēdijas Keitas saderināšanās, precīzāk stāsts par saderināšanās gredzenu, kas rotāts ar tumši zilu safīru un briljantiem. Tas ir safīru kā dārgakmeņu uzvaras gājiens, lai gan, ņemot vērā ekonomisko situāciju visā pasaulē, rotaslietās ļoti plaši tiek izmantoti arī dažādi zilas krāsas pusdārgakmeņi – topāzi, akvamarīni, tirkīzi, jolīti u.c.”

Vīriešiem aktuāls melnā un sarkanā kontrasts
Vīriešu rotaslietu kolekcijās šovasar dominē izteikti vīrišķīgas krāsas un musturi – sarkanais zelts savienojumā ar melno tēraudu, melno vai balto keramiku, oglekļa šķiedru vai citiem sintētiskajiem materiāliem.

„Vīriešu rotaslietu kolekcijas ir kļuvušas daudz ekspresīvākas un spilgtākas. Dizaineri nebaidās no ekstravagances un detaļu pārbagātības, liekot uzsvaru uz dažādu kontrastējošu krāsu un elementu akcentiem. Šosezon vīrieši rotaslietu izvēlē var būt daudz atvērtāki un ekstravagantāki, kombinējot dažādus kontrastējošus materiālus un krāsas, saglabājot izteikti vīrišķīgu stila rokrakstu,” skaidro Solveiga Karele.

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment