Aicina bērnus pieteikties rokdarbu talantu konkursam

Turpinot bērnu un jauniešu talantu attīstības programmu Kidding Talantiem pa pēdām, 23. un 24. februārī no plkst. 12.00 līdz 17.00 t/c Domina Shopping meklēs veiklāko roku meistarus konkursā Kidding Rokdarbiem pa pēdām. Tajā aicināts piedalīties ikviens, kas radījis kādu rokdarbu un vēlas sev un citiem atklāt savu talantu šūšanā, origami, aplicēšanā, filcēšanā, pērļošanā, aušanā, tamborēšanā vai kādā citā tehnikā.

Pieteikties konkursam iespējams līdz 22. februārim uz e-pasta adresi kidding@domina-shopping.lv sūtot sava rokdarba fotogrāfiju, kontakttālruni, kā arī īsu aprakstu par sevi un savu talantu. Tie, kuru veikums būs visinteresantākais, saņems iespēju piedalīties Kidding Rokdarbiem pa pēdām finālā, lai kopā ar pārējiem cīnītos par meistarīgākā roktarbnieka titulu.

Tāpat visu nedēļas nogali t/c Domina Shopping Kidding Talantiem pa pēdām laikā bērniem būs iespēja piedalīties dažādās meistardarbnīcās, izglītojošos un izklaidējošos konkursos, kā arī apgūt jaunas prasmes un saņemt ieteikumus sava talanta pilnveidošanai.

Konkursā Kidding Talantiem pa pēdām aicināti piedalīties bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 15 gadiem, parādot savu talantu kādā no talantu konkursa posmiem. Talantu attīstības konkurss Talantiem pa pēdām tika izveidots, lai palīdzētu bērniem un jauniešiem atklāt savu īpašo talantu un kopā ar ekspertiem to pilnveidotu. Šī ir jau otrā Kidding Talantiem pa pēdām sezona, un līdz šim projekts jau vienojis vairāk nekā 210 dalībniekus – talantīgus jaunos dziedātājus, dejotājus un māksliniekus.

TAGS: , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment