Apavu zīmols „CCC” savu pirmo veikalu Latvijā atver „Rīga Plaza”

Šī gada pavasarī modes un izklaides centrs „Rīga Plaza”, atzīmējot trīs gadu jubileju, saviem apmeklētājiem piedāvās vairākus jaunus veikalus, kuru zīmoli augstu novērtēti citur pasaulē. To vidū ir arī plašais apavu lielveikals „CCC”, kurš sestdien, 31. martā 450 kvadrātmetru platībā atvērs savu pirmo veikalu Latvijā.

Modes un izklaides centra „Rīga Plaza” direktore Iveta Priedīte norāda, ka „Rīga Plaza” ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā, kas īpaši specializējas izklaides un modes segmentā dažādām vecuma grupām. „Šī gada pavasarī esam stiprinājuši modes segmentu gan ar jaunu apģērbu veikalu, gan arī ar vairāku modes aksesuāru veikalu atvēršanu. Tikmēr centra apmeklētājus, kuri vēlēsies iegādāties apavus, priekšroku dodot stilam un zīmolam, no aprīļa aicināsim doties uz jauno veikalu „Este”. Savukārt tie, kuriem ir svarīgi kvalitatīvi un ērti apavi par pieņemamu cenu, varēs apmeklēt vienu no lielākajiem apavu tirdzniecības tīkliem „CCC”, kurš pie mums atvērs savu pirmo veikalu Latvijā,” skaidro I.Priedīte.

Veikalu tīkls „CCC” ietilpst Polijas uzņēmuma un apavu ražošanas giganta “New Gate Group” sastāvā. Tā kā uzņēmums aptver visu apavu ražošanas ciklu no dizaina līdz pārdošanai, tas spēj nodrošināt saviem klientiem iespēju iegādāties apavus par pieņemamām cenām. Turklāt apavu sortiments domāts visai ģimenei – gan sievietēm, gan vīriešiem, gan arī bērniem un jauniešiem. Šim zīmolam ir vairāk nekā 400 veikalu Polijā, Čehijā un Krievijā, un tas uzskatāms par vienu no Eiropas apavu tirgus līderiem.

Līdz šim ”CCC” zīmola apavus nelielā sortimentā varēja iegādāties veikalu tīklā „Eiropas Apavi”. „Ar “New Gate Group” un „CCC” apavu tīklu sadarbojamies jau gandrīz desmit gadus. Tādēļ ir patiess gods, ka, balstoties uz ilgo un pozitīvo sadarbību, par šī zīmola pārstāvjiem Baltijas valstīs ir izvēlēti tieši “Eiropas Apavi”. Esmu pārliecināts, ka plašais sortiments un pieņemamās cenas noteikti ir zīmola „CCC” priekšrocības, kuras novērtēs apavu pircēji Latvijā,” skaidro „Eiropas Apavu” valdes loceklis un līdzīpašnieks Vladimirs Brazovskis.

„Rīga Plaza” direktore Iveta Priedīte atzīmē, ka līdzās „CCC” aprīļa sākumā pircējiem durvis vērs vēl virkne jaunu veikalu. Viens no tiem ir pirmais modes zīmola „Perspective” oficiālais apģērbu veikals Latvijā, modernu apavu valkātāju iecienītais veikals „Este”, modes aksesuāru zīmols „Sempre”, viens no Latvijas optikas veikalu līderiem „Pasaules optika”, izsmalcinātas apakšveļas veikals „Tendence”, kura sortimentā ir tādi zīmoli kā „Passionata”, „Emporio Armani” un „Rebecca”, kā arī ātrās apkalpošanas ēdienu restorāns „Southern Fried Chicken” un ASV populārais saldējuma veikalu tīkls „Baskin-Robbins”.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment