Aptauja: Stresa mazināšanai iedzīvotāji izvēlas apmeklēt ūdens aerobiku

Kā liecina socioloģisko un tirgus pētījumu kompānijas “Pontus Dati” un atpūtas centra „Joker klubs” veiktā iedzīvotāju aptauja, ūdens aerobika visbiežāk tiek apmeklēta darba dienas beigās, jo tā nomierina un atslābina.

Ūdens aerobika ir viens no populārākajiem veidiem kā atslābināties pēc grūtas darba dienas, jo ūdens labvēlīgi iedarbojas uz sirds un asinsvadu, elpošanas, kaulu un balsta sistēmu, tā spiediens uzlabo asins apgādi sirds un asinsvadu sistēmā, kas savukārt stabilizē un uzlabo pulsu un sirdsdarbību.

„Ūdens loma ir ļoti būtiska un vienmēr bijusi ļoti nomierinoša. Ūdens veicina emocionālās spriedzes noņemšanu un tas ir ļoti labs paņēmiens cīņā ar stresu, tā teikt, ūdens atņem visu negatīvo un dod miera sajūtu,” atzīst atpūtas centra “Joker klubs”  izpilddirektore Antra Videniece.

Tāpat ūdens aerobikai ir arī citi plusi, kā piemēram, tas ir viens no visefektīvākajiem veidiem kā atbrīvoties no liekā svara un celulīta, ūdens pretestība paaugstina izturību. Ūdens aerobikas laikā tiek atbrīvots mugurkauls no lielas slodzes un uzlabojas asins cirkulācija organismā, kā arī regulāras nodarbības lieliski uzlabo imunitāti un palīdz noregulēt vielmaiņas traucējumus.

„Jau pāris mēnešus apmeklēju ūdens aerobiku, jo iepriekš to ieteica draudzene kā vienu no labākajiem relaksācijas veidiem. Agrāk pēc darba jutos ļoti nogurusi un neko citu kā atlaisties dīvānā negribēju, bet šobrīd, kad apmeklēju šīs nodarbības, atnāku mājās un esmu pilna ar enerģiju,” atzīst „Joker klubs” ūdens aerobikas apmeklētāja Zanda Miltiņa.

Atpūtas centrs „Joker klubs” ir izveidojis īpašas nodarbības gan pieaugušajiem, gan bērniem, gan topošajām māmiņām, īpaši pielāgojot gan treniņa formu, gan atmosfēru, tādējādi nodrošinot mieru un patīkamas sajūtas.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment