Arēnā Rīga notiks vērienīgs deju mūzikas pasākums “SAVE THE SUMMER”

Piektdien, 3.septembrī, Arēnā Rīga notiks vērienīgs deju mūzikas pasākums “SAVE THE SUMMER”. Tajā piedalīsies vairāk kā 20 elektroniskās deju mūzikas mākslinieku no Lielbritānijas, Nīderlandes, Beļģijas, Itālijas, ASV, Latvijas, Lietuvas un citām pasaules valstīm, tostarp “DJ MAG Top 100” 7.labākais dīdžejs Ferry Corsten, “DJ MAG Top 100” 15.pozīcijas īpašnieks Andy Moor, hita „Destination Calibria” autors Alex Gaudino un dīdžejs- vokālists JD Davis. Lietuvas klubu kultūru pārstāvēs spožākais tās pārstāvis Ignas, kurš kopā ar vienu no Latvijas populārākajiem dīdžejiem, kluba “Essential“ personību Kaspar Kondrat – pasākuma apmeklētājiem piedāvās īpašu kopīgu uzstāšanos.

Kopumā pasākumā darbosies vismaz četras skatuves – “Main Floor”, “Techno Room”, “Lounge Zone” un šīs sezonas lielākā deju mūzikas pasākuma atbalstītāja “European Hit Radio” skatuve. Uz tās uzstāsies mīļākās radio stacijas raidījumu vadītāji, kas reizē ir arī Latvijā zināmi dīdžeji. Kā pirmie – jaunie radio talanti – Ivo Lorencs un Ikazz, bet pusnaktī uzstāsies atraktīvais “European Hit Radio” dīdžejs un “Top 5” vadītājs Mārtiņš Kreilis un radio šova „Party Service” veidotājs un vadītājs – [Ex] da Bass.

SAVE THE SUMMER” ietvaros darbosies arī vīdžeji Artis Dzērve un Pēteris Ripa. Viņu veidotie video mākslas darbi būs redzami uz dažādu plakņu un virsmu ekrāniem abās lielajās zālēs – main floor 1 un main floor 2. Tāpat iecerēta iespaidīga divu minūšu papīra konfetti uguņošana. Sekojot pasākuma dresscode “blow the colours” (uzspridzini krāsas), papīra konfetti būs krāsaini un nolīs pār visiem main floor 1 apmeklētājiem nakts vidū. Līdzīga veida papīra uguņošanas sistēmas izmantotas Vispārējos dziesmu svētkos.

http://www.savethesummer.lv

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment