Arī šogad Vidzemes maiznīca Rīgas iedzīvotājiem un viesiem dāvina piparkūku sirdis

Tuvojoties sirsnīgajiem un mīlestības pilnajiem ziemas saulgriežiem, arī šogad uzņēmums „Vidzemes maiznīca” sveica Rīgas iedzīvotājus un viesus svētkos, dāvinot piparkūku sirdis.

„Sirds – tā ir mīlestības zīme, tāpēc mēs nolēmām dalīties ar to, dāvinot šo simbolu mazākiem un lielākiem Rīgas iedzīvotājiem un viesiem. Mēs ik dienu cenšamies iepriecināt mūsu klientus, bet šī pirmssvētku nedēļa liek mums sarosīties vēl vairāk un uzlādēt sevi ar pozitīvām emocijām, ko nododam tālāk,” atzīst „Vidzemes maiznīca” valdes priekšsēdētāja Ligita Liepiņa – Eglīte.

Lai īstenotu šī gada svētku, tika iesaistīti vairāki jaunieši, kas izteica vēlēšanos palīdzēt radīt prieku. Viņi atzina, ka šādās aktivitātēs noteikti gribētu piedalīties atkārtoti, jo ir ļoti patīkami un iedvesmojoši redzēt kā cilvēku acis mirdz no prieka.

„Šādā akcijā piedalāmies jau otro gadu. Mazi bērni ar mirdzošām acīm priecājās par saņemtām piparkūkām, vecāki cilvēki pasakās no sirds – tā ir siltuma sajūta, ko nevar aprakstīt vārdos. Šādas akcijas liek noticēt brīnumiem un redzēt, ka arī citi tic,” stāsta akcijas dalībnieces Dace un Marta.

Uzņēmums „Vidzemes maiznīca” noteikti turpinās Rīgas iedzīvotāju iepriecināšanu un dāvās daļu sirds rīdzinieku svētku sajūtas radīšanā.

 

TAGS: , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment