Izvēloties mājsaimniecībā noderīgas lietas, svarīga to kvalitāte

Augot pieprasījumam pēc praktiskām un dizainiski interesantām mājsaimniecībā noderīgām lietām, pieaug arī to mājsaimniecību un uzņēmumu skaits, kuri izvēlas kļūt par vairumtirgotāja “Sārmi 4” klientiem, tādējādi apliecinot, ka tiem ir svarīgs kvalitātes aspekts jebkurā jomā.

“Lielajā mājsaimniecības preču klāstā, kad mājai noderīgi priekšmeti tiek pārdoti ne tikai tam domātos specializētos veikalos, bet arī blakus pārtikas precēm, ir viegli apjukt. Jāmēģina saprast, vai tad, ja savām vai sava biroja vajadzībām izvēlēsaties lētako preci, tā kalpos pietiekoši ilgi, kā arī to, vai tad, ja dosiet priekšroku dārgākajai lietai, tā tiešām kalpos pietiekoši labi un būs izdotās naudas vērta. Tieši tādēļ svarīgi izvēlēties lietas, kas ir jau kvalitatīva, pārbaudīta vērtība,” uzsver “Sārmi 4” vadītājs Ivars Sārmiņš.

Par sevis vadītās kafejnīcas-bistro “Ieva” uzkopšanu, izmantojot “Sārmi 4” piedāvātās mājsaimniecības preces, stāsta tā vadītāja Ligita Kalniņa.

“Mūsu kafejnīcu katru dienu apmeklē vairāki simti klienti, un loģiski, ka telpām jābūt tīrām un kārtīgām. Līdz ar to arī tādi priekšmeti, kā birstes, švammes un citi līdzekļi, kas tiek izmantoti kafejnīcas uzkopšanā, nolietojas. Man ir svarīgi, lai manis vadītā ēdināšanas uzņēmuma nauda netiktu izšķērdēta lieki un bezjēdzīgi, un es sekoju līdzi tam, kā tā tiek tērēta. Tieši tāpēc mūsu bistro telpas tiek uzkoptas, tīrīšanai izmantojot priekšmetus, par kuriem noteikti zinu, ka tie ir kvalitatīvi, kalpos ilgāku laiku un man jau pēc nedēļas nebūs jātērē nauda, pērkot jaunus,” norāda Ligita Kalniņa.

Tāpat, tīrot telpas, svarīgi ir ne tikai tas, lai tajās tiktu panākta tīrība un kārtība, bet arī tas, lai viss notiktu ātri, tieši tādēļ, izvēloties uzkopšanas līdzekļus, bez to kvalitātes vienlaikus jāpievērš uzmanība arī to praktiskumam.

“Pēc tam, kad par “Sārmi 4” piedāvāto produktu kvalitāti un ērto izmantošanu biju pārliecinājusies sevis vadītajā kafejnīcā, uzreiz zināju, ka tos izmantošu arī savā mājā, un tagad jāatzīst, ka mājas uzkopšana man kļuvusi gandrīz vai par atpūtu,” turpina Ligita Kalniņa.

TAGS:

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment