Arvien vairāk rīdzinieku enerģiju gūst apmeklējot salsas vakarus

Lai gūtu pozitīvu enerģiju visai darba nedēļai, jau vairāk kā divus gadus rīdzinieki iecienījuši pirmdienas vakarus izmantot, lai dejotu karstos salsas ritmos.

„Iepriekš šādus vakarus rīkojām citā klubā, bet ar to sadarbība pārtrūka un paziņa ieteica parunāt ar restorāna „Olīve” īpašnieku. Izdevās vienoties un nu jau gandrīz divus gadus salsas vakari pirmdienās ir Olīvē,” informē salsas vakaru organizētājs Krišjānis.

Salsa ir izjūtām bagāta deja, tās laikā ir pastāvīga saikne ar partneri, reaģējot uz otra partnera kustībām un vadīšanu. Attīstās auguma valoda un savstarpējā komunikācija, pieaug kustību koordinācija pat refleksu līmenī. Deja ir laba fiziskā slodze un izturības treniņš, kaislība un enerģijas pieplūdums.

„Būtībā šie vakari restorānā „Olīve” tiek rīkoti kā deju skolas „Agua!” praktiskās nodarbības, tomēr šos vakarus apmeklē arī citi interesenti, jo atmosfēra rada lieliskas emocijas jebkuram. Vidēji katru pirmdienu var sastapt 30 – 60 salsas cienītāju un vairāki no tiem atzinuši, ka šādi iesākot nedēļu, darbs raitāk un patīkamāk rit uz priekšu,” turpina Krišjānis.

Salsas vakaru organizētājs uzskata, ka dejot un iemācīties dejot salsu var jebkurš, vajag tikai vēlmi to darīt.

„Salsa ir improvizācija, tā ir dejošana mūzikā. Tev nav jāiemācās konkrētas kombinācijas ar konkrētu partneri. Salsa tas prieks un pozitīva enerģija, kas mūsdienās ir vajadzīga visvairāk,” spriež Krišjānis.

Salsas vakari restorānā „Olīve” notiek katru pirmdienu no plkst. 21:30. Ieeja bez maksas.

 

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment