Atklāti par modi un operu – Anna Pagovska un Inese Galante

Viena no L’OFFICIEL Latvija augusta numura varonēm ir latviešu izcelsmes 70. – 80. gadu amerikāņu modele Anna Pagovska, kas vairāk pazīstama ar pseidonīmu Dovanna. Viņa ir dzimusi ASV latviešu emigrantu ģimenē un sadarbojusies ar pasaulslaveniem fotogrāfiem – Robertu Mepltorpu, Ričardu Avedonu, Mario Testīno uc. Dovanna – sieviete ar nestandarta izskatu. Viņa stāsta: „Manā laikā spilgta individualitāte modelei nebija traucēklis. Bija pieprasītas daždažādas modeles: ar īsiem matiem, kuplām krūtīm, bet tagad tiek novērtētas vien bezpersoniskas garmatainas meitenes”. Intervijā žurnālam L’OFFICIEL Latvija Anna Pagovska stāsta par savu dzīvi un modeles karjeru ASV, par veiksmi un zaudējumu, kā arī to, pie kā viņa nonāca galu galā. Pilnu interviju ar Dovannu lasiet žurnāla L’OFFICIEL Latvija augusta numurā.

Tāpat būtu jāizceļ vēl viena žurnāla augusta numura varone – nepārspējamā Inese Galante. Viņa L’OFFICIEL Latvija lasītajiem atklāj savas domas par operas dziedāšanu mūsdienās: „Daudzi dziedātāji tehniski ir ļoti profesionāli, taču emocionāli atstāj vienaldzīgu. Visā mazliet jūtams „Ķīnas sindroms” un runa nav par Āzijas izpildītājiem, bet gan par attieksmi pret mākslu kā pret konveijeru, pret tirgu”. Tāpat Jums būs iespēja uzzināt Ineses viedokli par korpulentiem operas dziedātājiem, konkrētāk, vai viņi tiešām dzied labāk par tievajiem?

Vēl L’OFFICIEL Latvija augusta numurā Jūs atradīsiet pagājušā gadsimta modes tendences, jāmin, ka tas, ko dāmas iepriekš vilka uz saviesīgiem pasākumiem, ir aktuāls arī šobrīd. Papildus Jūs uzzināsiet ģērbšanās ieteikumus apmeklējot dažādus vasaras pasākumus. Jāatzīmē, ka L’OFFICIEL Latvija modes redaktore Olga Kolotova ir sagatavojusi arī burvīgu stailingu ar nosaukumu „Uz Viļņa”.

Augstā L’OFFICIEL Latvija iepriecinās Jūs arī ar bezmaksas pielikumu Shopping guide, kurā atradīsiet noderīgu informāciju par burvīgām iepirkšanās iespējām Rīgā un Jūrmalā. Ar tā palīdzību Jūs uzzināsiet, kur var iegādāties stilīgākās drēbes un modernākos aksesuārus, kā arī iegūsiet aktuālāko informāciju par pēdējiem kosmētikas un parfimērijas jaunumiem un daudz ko citu.

Tāpat augustā L’OFFICIEL Latvija pirmo reizi izdod īpašu izdevumu vīriešiem – L’OFFICIEL Hommes, kas apkopo aktuālākās tendences modes, stila, skaistuma, veselības un dzīves stila jomās. Izdevuma pirmajā numurā lasiet: bruņumašīna diktatoram – latviešu auto filmā «Diktators», rudens sezonas tendences, modīgā bārda – Kārlis Markss kā stila ikona, Korida franču gaumē, kā arī naivā erotika: Pin- up vēsture. Tāpat atklājiet Maksima Esterkina Holivudas odiseju.

TAGS: , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment