A/S „Dzintars” speciālisti sniedz bezmaksas sejas ādas diagnostikas konsultācijas

Februārī A/S „Dzintars” firmas veikalos sākās bezmaksas sejas ādas diagnostika, izmantojot specializētu aparātu, lai noteiktu ādas mitruma līmeni, taukainību, elastību, gludumu, porainību, jutīgumu, pigmentāciju un krunciņu dziļumu. Šī akcija notiek ar mērķi palīdzēt patērētājam orientēties piedāvājumu klāstā un izvēlēties atbilstošo kosmētikas līdzekli, ņemot vērā katra ādas īpatnības.

A/S „Dzintars” ādas rādītāji tika noteikti arī iepriekš – zinātniskajā laboratorijā, izstrādājot jaunus kosmētikas produktus. Tagad šāda iespēja tiek piedāvāta arī patērētājam.

Ādas diagnostika ir bezmaksas un to veic A/S „Dzintars” speciālistes. Procedūra ir patīkama un aizņem apmēram 20 minūtes.

„A/S „Dzintars” nepārtraukti virzās uz priekšu. Mūsu uzdevums ir nodot patērētājam zināšanas un uzkrāto pieredzi kosmētikas jomā. Ādas izpēte, izmantojot specializētu aparātu, ir viens no šiem soļiem,” skaidro A/S „Dzintars” valdes priekšsēdētājs Iļja Gerčikovs.

Ādas diagnostikas konsultācijas notiks gan A/S „Dzintars” firmas veikalos, gan „Douglas” veikalos. Papildu informāciju par sejas ādas diagnostikas konsultācijām var iegūt www.dzintars.lv (sadaļā „Par kompāniju”, „Jaunumi”).

TAGS: ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment