Viena no būtiskām slimību profilakses sastāvdaļām ir atpūta un atbrīvošanās no stresa

Stress un mainīgie laika apstākļi lielā mērā ietekmē mūsu ikdienu un var sagādāt nepatīkamus brīžus – mazināt darba spējas, novest pie saslimšanām. Lai dotu iespēju stiprināt organismu un atbrīvoties no ziemas laikā uzkrājušā noguruma un stresa, aktīvās atpūtas centrs “Joker Klubs” piedāvā relaksējošu pretstresa procedūru kompleksu

Lai arī pavasari parasti gaidām ar pozitīvām emocijām, tas vienlaikus nes līdz gaisa temperatūras svārstības, lietu un vēju. Pēc ziemas cilvēka organisms ir novājināts, tādēļ īpaši jāpadomā par tā stiprināšanu, lai pavasari varētu sagaidīt veselīgi.

Stress ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa un tam ir pakļauts ikviens, taču pārmērīga negatīva stresa ietekmē pavājinās cilvēka dabiskā imunitāte, līdz ar to tas kļūst uzņēmīgāks pret dažādām infekcijām, vīrusiem. Stresa situācijās, ja tās ir ilgstošas, pasliktinās cilvēka pašsajūta un darba spējas, rodas pastāvīgs nogurums, kas savukārt rada vēl lielāku stresu par nepadarītajiem darbiem.

Stresa mazināšanai noder dažādas aktivitātes. Galvenais ir nomierināties, pievērst uzmanību elpošanai un atslābināties. Nereti mūsdienu saspringtajā dienas ritmā ir grūti atrast laiku, zināmā mēra pat piespiest sevi atbrīvoties, tādēļ lieti noder relaksācijas procedūras. Tajās īpašā gaisotnē cilvēks var atslābināties. “Pie mums uz klubu nereti nāk cilvēki, kuriem ik dienu jāsaskaras ar lielu atbildību, saspringtu darba ritmu un aizņemtību. Esam gandarīti, kad pēc īpašām aromātiskām un patīkamām procedūrām sievietes un vīrieši dodas ikdienas darbā ar smaidu, izskatās atpūtušies un laimīgi. Vēlamies, lai šādi cilvēki Rīgā būtu vairāk, tādēļ meklējam iespējas, kā SPA procedūras padarīt pieejamākas,” atzīmē aktīvās atpūtas centra “Joker klubs” izpilddirektore Antra Videniece.

Līdz 31. martam aktīvās atpūtas centrā “Jokerklubs” Aromessence SPA Relax procedūra pieejama par īpaši izdevīgu cenu, papildus kam dāvana iespējams saņemt bezmaksas sejas masāžu, kas palīdzēs justies un izskatīties svaigāk. Aromessence SPA Relax ir procedūra ar sildošu masku, kas nomierinās pēc spriedzes un stresa pilnas dienas, padarot ādu zīdaini maigu.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment