Bērni veidos garāko zīmējumu Latvijā

Aizsākot t/c Domina Shopping bērnu un jauniešu talantu attīstības programmas Kidding Talantiem pa pēdām otro sezonu, 19. un 20. janvārī no plkst. 12:00 līdz 17:00 ikviens tirdzniecības centra apmeklētājs tiek aicināts parādīt savu mākslinieka talantu un piedalīties garākā zīmējuma veidošanā. Tāpat visu nedēļas nogali bērniem būs iespēja piedalīties radošās meistardarbnīcās, izglītojošos un izklaidējošos konkursos, saņemt ieteikumus sava talanta pilnveidošanai no mākslinieka Jāņa Anmaņa.

Turklāt Kidding Talantiem pa pēdām ietvaros gan sestdien, gan svētdien tirdzniecības centrā būs iespējams apskatīt zīmējumu izstādi, ko veidojuši bērni un jaunieši no vairākām Rīgas mākslas skolām – Zīmulis un Otas, Mākslas studijas, 2Annas un Māras Muižnieces Rīgas mākslas skola. Mazo mākslinieku veikumu vērtēs un savos padomos dalīsies mākslinieks Jānis Anmanis un dziedātājs Kaspars Blūms Blūmanis (Kašers).

„Mākslas vērtība ir ne tikai pašā rezultātā – mākslas darbā. Vērtīgs ir arī mākslas pienesums personības izaugsmē un attīstībā – tā ne tikai veicina radošo domāšanu, fantāziju, bet arī iemāca pacietību, spēju sevi disciplinēt. Tieši tāpēc aicinu ikvienu vecāku un pieaugušo mudināt jauno paaudzi apgūt mākslas pamatus, attīstot gan bērnu personību, gan talantus,” saka mākslinieks Jānis Anmanis.

Konkursā Kidding Talantiem pa pēdām aicināti piedalīties bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 15 gadiem, parādot savu talantu kādā no talantu konkursa posmiem. Talantu attīstības konkurss Talantiem pa pēdām tika izveidots, lai palīdzētu bērniem un jauniešiem atklāt savu īpašo talantu un kopā ar ekspertiem to pilnveidotu.

TAGS: ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment