Aizvien vairāk pircēju izvēlas preci tā interesantā un mūsdienīgā dizaina dēļ

Modes tendences apģērbā, mēbeļu un dažādu sadzīves tehniku risinājumos nepārtraukti mainās, kas nenoliedzami ietekmē patērētāja izvēli iegādājoties kādu konkrētu pirkumu. Lai arī preču izvēle, protams, ir atkarīga no dažādām patērētāju grupām, pieprasījuma un gaumes, ir novērots, ka pircējs aizvien vairāk izvēlas iegādāties produktu tieši tā interesantā un mūsdienīgā dizaina dēļ.

“Iedzīvotāji aizvien vairāk sāk novērtēt mūsdienīgus un interesantus dizaina risinājumus, ko labprāt izmanto gan sava mājokļa, gan darba telpu labiekārtošanai. Arī runājot par mājsaimniecībā noderīgām lietām, cilvēki arvien vairāk pievērš uzmanību tieši preces vizuālajam noformējumam, kas pēdējā laikā ir viens no galvenajiem faktoriem izvēloties pirkumu, taču nemainīgi svarīga ir arī preces kvalitāte un, nenoliedzami, arī cena. Lai arī tradicionālās vērtības joprojām saglabā vadošās pozīcijas, patērētājs arvien biežāk izvēlas dažādus aksesuārus mājai, virtuves piederumus, telpu uzkopšanas komplektus, brīvā laika piederumus un citas lietas, kas var praktiski noderēt ikdienā tieši uzrunājošā dizaina dēļ,” norāda zīmola “LEIFHEIT” pārstāvis Latvijā Ivars Sārmiņš.

Lielajā mājsaimniecības preču klāstā pircējs nereti mēdz apjukt, līdz ar to, vislielākā uzmanība tiek pievērsta tieši vizuāli pievilcīgām, uzrunājošām, interesantām lietām, taču patērētājam tāpat ir jāmēģina saprast, vai izvēloties lētako preci, tā kalpos pietiekoši ilgi, kā arī to, vai tad, ja dosiet priekšroku dārgākajai lietai, tā tiešām kalpos pietiekoši labi un būs izdotās naudas vērta. Tieši tādēļ svarīgi izvēlēties to ražotāju, kas jau ir pierādījis sevi kā kvalitatīvu un patērētājam drošu.

Mājsaimniecības preču zīmola “LEIFHEIT” pārstāvis Latvijā Ivars Sārmiņš līdzīgi kā citi dažādu uzņēmumu pārstāvji, uzskata, ka uzņēmumiem ir jāseko līdzi jaunākajām stila tendencēm un jāspēj pielāgoties patērētāja vēlmēm, jo nekas nestāv uz vietas. Lai būtu pieprasījums, patērētājam ir jāpiedāvā daudzveidīgs un dinamisks produkts.

 

TAGS: , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment