BIO2YOU organiskās kosmētikas produkti saņem starptautisku eko-bio sertifikātu

Latvijas uzņēmuma BIO2YOU organiskās smiltsērkšķu kosmētikas produktu līnija saņēmusi starptautisku eko-bio sertifikātu, kas apliecina produktu augsto kvalitāti un atbilstību bioloģiskās kosmētikas standartiem. Produkti sertificēti ES oficiālajā sertifikācijas institūtā ICEA (Instituto Certificazione Etica e Ambientale) Itālijā un turpmāk tirdzniecībā būs pieejami ar eko-bio sertifikāta marķējumu.

BIO2YOU organiskās smiltsērkšķu kosmētikas līnijā ietilpst desmit dažādi produkti – organisks atjaunojošs serums sejas ādai, organisks smiltsērkšķu krēms ādai ap acīm, organisks smiltsērkšķu ķermeņa losjons, organisks sejas attīrītājs, organisks barojošs smiltsērkšķu krēms ar pantenolu, organiska mirdzuma maska sejas ādai ar hialuronskābi, organisks toniks, organisks smiltsērkšķu lūpu krēms un citi produkti.

Organiskās kosmētikas līnijas produkti ir pilnīgi dabīgi, nesatur krāsvielas un dzīvnieku izcelsmes produktus. “Tiem ir unikāls sastāvs, un pats svarīgākais – salīdzinājumā ar vairumu bioloģiskās kosmētikas produktu, BIO2YOU kosmētikas sastāvā nav ādai tik kaitīgais alkohols. Turklāt organiskās kosmētikas līnija ir īpaši efektīva cīņā ar krunciņām, tai piemīt izteiktas pretnovecošanās īpašībās,” stāsta BIO2YOU līdzīpašniece un idejas autore Rita Stražinska.

Patlaban izstrādes stadijā ir vēl vairāki jauni BIO2YOU produkti. “Pastāvīgi domājam un strādājam pie jaunu produktu izveides. Vēl šogad pārdošanā tiks piedāvāts organisks paštonējošais līdzeklis ar smiltsērkšķu eļļu. Tas būs īpaši piemērots tiem cilvēkiem, kuri apzinās saules un solāriju kaitīgo iedarbību, bet tik un tā vēlas saglabāt veselīgu ādas toni visu cauru gadu. Ceram, ka šis produkts būs ļoti veiksmīgs un pieprasīts, jo tam būs maiga konsistence un tā dabīgais sastāvs neizraisīs alerģiskas reakcijas,” norāda R. Stražinska.

BIO2YOU organiskā kosmētika nopērkama universālveikalā Stockmann, veikalu tīklos Douglas, Kolonna, Biotēka, eko un interneta veikalos, skaistumkopšanas salonos Summer Touch Massage SPA un BIO2YOU interneta veikalā www.bio2you.lv. Drīzumā BIO2YOU kosmētika būs pieejama arī Euroaptieku tīklā un citās Latvijas aptiekās, tādējādi apliecinot kosmētikas atbilstību aptieku produkcijai.

BIO2YOU ir attīstījis smiltsērkšķu produktu līniju, balstoties uz zinātnieku atzinumiem, ka smiltsērkšķis ir unikāls dabas produkts. Tas satur 190 aktīvās vielas, antioksidantus, 18 aminoskābes, 14 vitamīnus, provitamīnus, 4 omegas, kā arī ir viens no labāk zināmajiem E un C vitamīna un Beta-karotīna avotiem. Ne velti tas tiek dēvēts par „jaunības eliksīru”.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment