Britu padomes konkurss par galveno balvu iPad turpinās līdz 28. februārim

Vēl tikai nedēļu visiem interesentiem ir iespēja iepazīties ar Britu padomes bezmaksas angļu valodas apguves resursu LearnEnglish un saņemt balvā iPad, iPod Nano vai iPod Shuffle. Atrisini krustvārdu mīklu, iesūti atslēgas vārdu un, iespējams, tieši tu kļūsi par lielisko balvu ieguvēju!

Apmeklē Britu padomes mājaslapu www.britishcouncil.lv un piedalies konkursā (http://www.britishcouncil.org/latvia-learn-english-online-competition.htm ), kurā varēsi iegūt tādas vērtīgas balvas kā iPad, iPod Nano un iPod Shuffle. Loterijā piedalīsies visu pareizo atbilžu autori. Līdz pat 28.februārim (ieskaitot) vēl ir iespēja aizpildīt krustvārdu mīklu un pareizo atslēgas vārdu iesūtīt norādītajā formā Britu padomes mājas lapā.

Atrisināt krustvārdu mīklu tev palīdzēs Britu padomes bezmaksas angļu valodas apguves resurss LearnEnglish (www.britishcouncil.org/learnenglish). Lapā ne tikai var atrast krustvārdu mīklas pareizās atbildes, bet arī uzlabot un atraktīvā veidā papildināt savas angļu valodas zināšanas. Uzvarētāji tiks paziņoti 5. martā Britu padomes mājas lapā un sociālajos medijos!

Ar LearnEnglish internetā piedāvāto saturu interesenti varēs iepazīties arī ikgadējā izstādē „Skola 2011”, kura šogad notiks no 3. līdz 6. martam Ķīpsalas izstāžu zālē. Izstādē Britu padome iepazīstinās tās dalībniekus ne tikai ar angļu valodas bezmaksas apguves resursiem, bet arī ar visplašāko Lielbritānijas augstskolu katalogu www.educationuk.org, kurā var uzzināt par visa veida izglītības iespējām, programmām un uzturēšanos Apvienotajā karalistē.

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment