Tuvojoties pavasarim, iedzīvotāji arvien biežāk iegādājas dažādas preces bērniem

Kā liecina uzņēmuma “Baby-Vest” pārdošanas apjomi, pavasaris un vasara ir tas periods, kad sabiedrība aktīvāk iegādājas dažādas bērnu preces, piemēram, bērnu ratiņus, knupīšus, bērnu apģērbu, ķengursomas, autokrēsliņus un citas bērnu drošībai un ērtumam piemērotas preces.

Bērnu ratiņi, autokrēsliņi un ķengursomas ir vienas no pieprasītākajām precēm, jo pavasaris un vasara ir tie gada periodi, kad bērnu vecāki iegādājās dažādas preces, lai dotos ģimenes braucienos vai saulainās pastaigās.
Šī gada saulainajām un siltajām dienām “Baby-Vest” pieejamas tādas preces kā knupīši, bērnu rati, autokrēsliņi, ķengursomas, bērnu apģērbs un arī ratu rezerves daļas bērnu drošībai.

“Mūsu uzņēmums ir tendēts uz bērnu labklājību, komfortu, labu izskatu un drošību, tāpēc piedāvājam tikai vizuāli piemērotas, veselībai drošas un ērtas preces. Lai gan pavasaris nāk maziem soļiem, klienti jau tagad iegādājas bērnu ratiņus, ķengursomas un citas preces, lai pastaigāšanās nestu lielāku prieku,”atzīst “Baby-Vest” īpašnieks Aigars Strautiņš.

“Baby-Vest” veikalā pieejami gan kombinētie, gan sporta bērnu rati dažādās krāsās un ar dažādiem dizaina elementiem, autokrēsliņi, kuri piemēroti dažādam vecumam un svara kategorijai, ķengursomas, kuras piemērotas gan jaunajiem tēviem un māmiņām, gan knupīši, kuri ir anatomiskas un fizioloģiskas formas.

“Protams nedrīkst aizmirst, ka pavasara saule ir ļoti viltīga, tāpēc bērnu drošībai kārtīgi jāapsver apģērba iegāde. Mūsu veikalā nopērkamas gan klasiskas mazuļu drēbītes, gan jaunāko kolekciju stilīgākās bērnu drēbītes gan lielā krāsu, gan pielietojamības izvēlē,”stāsta Aigars Strautiņš.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment