Cik riskanta var būt priekšspēle? Noskaidro “Erotā”!

Festivālā “Erots 2017” 17. un 18. februārī Ķīpsalā dueta “Los Angeles” mākslinieki Angelika un Viktors ievilks skatītājus elpu aizraujošā, erotiskā rotaļā ar dedzīgu kaisli, iekāri un bīstamiem, cirkus cienīgiem trikiem.

“Vēlies atmodināt iesnaudušos jauneklības garu un iedegt dzirksteli? Tad tev noteikti jāredz šis priekšnesums! Tas liks sirdij no jauna pukstēt straujāk – kaisle mīsies ar bailēm, valdzinoša deja ar bīstamiem trikiem, sievišķīgs viltus ar vīrišķu spēku,” tā dueta “Los Angeles” mākslinieki piesaka vienu no ekstrēmākajiem “Erots 2017” priekšnesumiem.

Akrobātiskie triki un atlētiskie ķermeņi liks aizrautīgi sekot līdzi katrai mākslinieku darbībai, un katrs solis robežosies ar dzīvību un nāvi, bet katra ķermeņa kustība būs piesātināta ar seksualitāti un abpusēju iekāri. Priekšnesumā valdošā spriedze ne tikai sagādās krietnu devu adrenalīna, bet arī pamatīgu uzbudinājumu.

Ja vēl šaubies, vai ir vērts to redzēt, jāpiemin, ka Angelika ir viena no labākajām pole dance māksliniecēm Baltkrievijā. Pagājušogad vien viņa pamanījusies iegūt vietējā un starptautiska mēroga apbalvojumus deviņās sacensībās Minskā un Maskavā. Savukārt Viktors ir vairāku pole dance dejotāju treneris, profesionāls akrobāts un aktieris. Starp citu, viņš savu akrobātiskumu pierādīja arī projektā “Circus Stars” Baltkrievijā, kur iekļuva finālā.

Angelika un Viktors treniņos pavada garas stundas, izkopjot katru kustību līdz perfekcijai un iepazīstot viens otra ķermeņa valodu, lai visbeidzot “Erots 2017” abi saplūstu vienotā veselumā un radītu neaizmirstamu šovu. Dzirksteles šķīdīs!

Paralēli iespaidīgajai šovprogrammai “Erotā” varēs iegādāties arī vajadzīgas lietiņas mīlas dzīves dažādošanai: masāžas eļļas, lubrikantus, erotisko veļu, rotaļlietas pieaugušajiem, kā arī erotisko literatūru un filmas. Festivāla apmeklētāji tiks iesaistīti dažādos karstos konkursos, varēs saņemt erotiskāko zvaigžņu autogrāfus, iegūt drosmīgu tetovējumu vai jaunu pīrsingu. Vairāk par festivāla jaunumiem uzzini: www.erots.lv

TAGS: ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment