Dabas muzejā izstāde „Paulīne un viņas draugi”

No 13. līdz 24. martam tradicionālajā pavasara trušu un grauzēju izstādē Dabas muzejā vienuviet būs aplūkojami vairāk nekā 40 dažādu veidu mīļdzīvnieki, tai skaitā arī slavenā barjerlēkšanas čempione un trušu vecmāmiņa Paulīne.

Izstāde ir tapusi sadarbībā ar dzīvnieku audzētāju Jeļenu Kustovu un Latvijas Sīkdzīvnieku audzētāju biedrību „Trusis un citi”. Tajā vienuviet būs iespēja apskatīt vairāk nekā 20 dažādas trušu šķirnes, kā arī daudzus citus dekoratīvos mīļdzīvniekus – kāmīšus, jūrascūciņas, peles, žurciņas, šinšillas, degu, burundukus (zemes vāveres) un citus. Uz šo izstādi iesakām nākt atkārtoti, jo aplūkojamie dzīvnieciņi tās laikā tiks mainīti: pirmajā nedēļā būs lielāka pundurtrušu un grauzēju daudzveidība, bet otrajā nedēļā vairāk būs apskatāmi lielie truši.

Izstādes apmeklētāji varēs ne tikai iepazīt dažādus un ļoti atšķirīgus grauzējus, bet arī uzzināt vairāk par to dzīvesveidu, atšķirībām un kopšanas īpatnībām. Sestdienās un svētdienās plkst.: 11:00, 13:00 un 15:00 Latvijas Sīkdzīvnieku audzētāju biedrības „Trusis un citi” speciālisti vadīs nodarbības bērniem un citiem interesentiem, kuru laikā būs iespēja uzzināt kā kopt un rūpēties par saviem mīļdzīvniekiem, ar ko atšķiras trusis no zaķa, kas ir grauzējs un daudz citas interesantas lietas.

Ikviens apmeklētājs izstādē varēs saņemt speciālistu konsultācijas par mīluļu iegādi, kopšanu un audzēšanu.

Izstādes atklāšana 13. martā plkst. 12:00 otrā stāva izstāžu zālē.

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment