Dzintaru koncertzāles sezonas noslēguma koncerts

Noslēdzot karsto vasaras sezonu, 4. septembrī pl. 19.00
aicinām apmeklēt 113. Dzintaru koncertzāles sezonas noslēguma koncertu!

Šajā vakarā, Maestro Raimonda Paula virsvadībā tiks savienotas vairākas muzikālas sastāvdaļas, kas vainagosies brīnišķā, atspirdzinošā Sezonas noslēguma koncertā!
Koncerta pirmajā daļā baudīsim populārās ārijas no E. L. Vēbera un L. Bernsteina mūzikliem, kuras atskaņos Liepājas simfoniskais orķestris ar Atvaru Lakstīgalu pie diriģentu pults.
Dažādos mūziklu tēlos iejutīsies lieliskā Latvijas Nacionālās operas viesmāksliniece, kuru jau esam iepazinuši gan LNO iestudējumos un koncertos, gan preses slejās – lietuviete Asmika Grigorjana un vīrišķīgais baritons, Jeronims Miliuss, kurš ir arī lietuviešu smagā metāla grupas Soul Stealer līderis.
Kā koncerta odziņas – otrajā daļā baudīsim Maestro Raimonda Paula komponētās melodijas solista Andra Ērgļa un saksofonista Oskara Petrauska izpildījumā. Īpaša vieta šai daļā ir veltīta Starptautiskā jauno izpildītāju konkursa Jaunais Vilnis laureātiem. Skaistus priekšnesumus mums dāvās mūsu pašu iemīļotie solisti Intars Busulis un Jānis Stībelis, kā arī Lady`s Sweet meitenes. Vēlreiz uz Dzintaru koncertzāles skatuves mūs priecēs šarmantais igauņu solists Uku Suviste, kurš šogad konkursā ieguva godpilno, trešo vietu.

TAGS: , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment