Elegantās modes līnijas

Trešdien, 28. septembrī, plkst. 17.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja Lielajā zālē (Skārņu ielā 10/20, Rīgā) 20. gadsimta sešdesmito gadu modes izstādes „No mini līdz maksi” ietvaros notiks mūsdienu modes mākslinieku aksesuāru un tērpu prezentācijas pasākums „Elegantās modes līnijas”.
Prezentācijā piedalīsies Latvijas dizaineri un mākslinieki – Latvijā un ārpus tās robežām pazīstamu zīmolu pārstāvji, kuri šobrīd aktīvi darbojas, veidojot modernus, interesantus tērpus un aksesuārus, un kuru radošajās idejās var saskatīt iedvesmu no 20. gadsimta sešdesmito gadu modes tendencēm. Dizaineru stāstījumu papildinās vizuālais materiāls un neliela modes skate, parādot, ka, mainot aksesuārus, var mainīt tēla raksturu.
Tērpus no savas jaunākās kolekcijas demonstrēs pasaulē zināms modes zīmols NARCISS. Aksesuārus prezentēs ArtBag (Vita Radziņa), QooQoo (Aļona Bauska) un Madam Baron (Inese Barone, Zane Roķe, Sanda Medne), kā arī pazīstamas cepuru mākslinieces – Milda Skadiņa, Dace Volkmane, Sanda Ezeriņa, Ināra Troževoite.
20. gadsimta 60. gadu modes tendences šodien ir ļoti aktuālas – tās parādās tērpu modeļos, krāsās, apavos, bižutērijā. Vairāk aizmirsti ir tādi 1960. gadu obligāti aksesuāri kā cepures un cimdi. Tādēļ uzsversim tēla detaļas, kas nekad nav mazsvarīgas, un runāsim par to, kā 60. gadu modes akcenti papildina mūsdienu sievietes tēlu.
Ieeja pasākumā, nopērkot biļeti uz izstādi „No mini līdz maksi”: pieaugušiem LVL 3,00, skolēniem, studentiem, pensionāriem LVL 1,50.
Ja vēlaties rūpīgi apskatīt izstādi, aicinām nākt vismaz stundu pirms pasākuma sākuma!

 

TAGS: , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment