Elite Model Look 2011 finālā noskaidros Latvijas top modeli (foto)

Trešdien, 28. septembrī plkst. 20:00, Rīgā, Dizaina fabrikas telpās, (adrese: Slokas iela52 D) notiks prestižā modeļu konkursa Elite Model Look Latvia 2011 fināls, kura laikā 12pašmāju meitenes cīnīsies par konkursa galveno balvu – top modeles titulu un 300 000 eiro vērtu līgumu ar starptautisko modeļu aģentūru Elite. Dalībnieču sniegumu vērtēs nozares profesionāļi – starptautiskās modeļu aģentūras Elite pārstāvji, kā arī Latvijas fotogrāfi. Elite Model Look fināls veidots kā īpašs, svinīgs notikums ar devīzi – „Fortuna est caeca”.
12 finālistes, kuras vairāk nekā 100 meiteņu konkurencē sevi pierādīja konkursa pusfinālā un saņēma iespēju pretendēt uz galveno balvu, piedzīvoja vienu no neaizmirstamākajām vasarām mūžā. „Gatavošanās Elite Model Look Latvia finālam palīdzēja apzināties sevi, un saprast, cik daudz es patiesībā spēju. Iepazinu Rīgu, iemācījos plānot savu laiku, uzturēt pozitīvismu it visā. Šīs vasaras laikā tika izvirzīti jauni mērķi, iepazīti vienreizēji cilvēki. Ļoti daudz iemācījos gan nodarbībās, gan no nozares profesionāļiem – tagad daudz vairāk piedomāju pie veselīga dzīvesveida un tā, kā es izskatos no malas. Jūtos pārliecinātāka par sevi. Vēlreiz pierādās fakts, ka galvenais ir uzdrošināties un mēģināt!” Saka konkursa fināliste Lelde Svilāne no Varakļāniem.
Visas vasaras garumā meitenes gatavojās lielajam konkursa finālam, pilnveidoja defilē prasmipie ietekmīgās Latvijas modeļu aģentūras Vacatio studijas pasniedzējiem, kā arī veidoja savus pirmos foto testus pie Latvijas labākajiem modes fotogrāfiem – Natālijas Berezinas, Nila Viļņa un Lienes Pētersones. Tāpat finālistes apguva grima veidošanas pamatus pie populārā zīmola Make up for ever pārstāvjiem un savas iegūtās iemaņas demonstrēja vairākās pašmāju modes skatēs.
Fotogrāfe Liene Pētersone ir gandarīta par sadarbību ar konkursa dalībniecēm: „Ar Elite Model Look meitenēm strādāju divas dienas glamour noskaņās un tā bija laba pieredze arī manai profesionālajai darbībai. Patika, ka katrai meitenei ir sava “odziņa”, ar kuru viņa ir īpaša un atšķirīga, tāpēc to arī mēģināju uzsvērt fotogrāfijās. Tāpat prieks, ka meitenes bija gatavas strādāt un pacietīgi izpildīja visus norādījumus un ieteikumus. Protams, šobrīd meitenes ir tikai pašā starta punktā un, lai spētu sevi apliecināt modes pasaulē, ikvienai no viņām ir jāiegulda liels darbs sevis attīstīšanā, tāpēc novēlu viņām milzīgu izturību, neizsīkstošu pacietību un pašiniciātīvu, lai izdotos sasniegt savus mērķus. Un ceru, ka tuvākajā nākotnē jau kāda no dalībniecēm mūs spēs priecēt ar savu darbu pasaules mērogā.”
Konkursa lielajā finālā meitenes demonstrēs savas vasaras laikā apgūtās iemaņas, lai sacenstos par iespēju pārstāvēt Latviju Pasaules Elite Model Look finālā un kopā ar citu valstu skaistulēm pretendētu uz top modeles titulu, kā arī 300 000 eiro vērtu līgumu ar aģentūru Elite.

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment