Elegants atsācis ražot apavus un atvēris pirmo veikalu Rīgā

Raimonds Burakēvičs saimnieko Elegantā jau 19 gadus un pazīstamo zīmolu Elegants pēc Latvijas neatkarības atgūšanas ir izvērtis plašā apavu remontdarbnīcu tīklā, kā arī izgatavo apavus pēc individuāla pasūtījuma. Daudzus gadus krātā pieredze un esošā tirgus situācija ir likumsakarīgi novedusi pie biznesa idejas – beidzot atsākt ražot ar rokām izgatavotos apavus Elegants un atvērt pašiem savu veikalu. Pamatkomandā strādā profesionāla apavu modelētāja, apavu meistars un 5 šuvēji, taču palielinoties ražošanas apjomam, arī darbinieku skaits uzņēmumā audzis un sasniedzis 20 cilvēku skaitu. Jaunais Elegants veikals atrodas Rīgā, Kr.Barona ielā 10.

Elegants pirmā sieviešu vasaras apavu kolekcija ir vienkārša un praktiska. Pārbaudītas vērtības un klasiski toņi – dabīgās ādas siksniņu sandales koši dzeltenā, sarkanā un piesātināti violetā krāsā un platformas „iešļūcenes” bronzas un kafijas toņos. Vasaras apavu cena veikalā 29.99 LVL. Klientei ir iespēja izvēlēties citu krāsu, tad cena pieaug par +10% no apavu sākotnējās cenas.

Sadarbībā ar Latvijas modes žurnālu stilistiem ir radīti pāris eksperimentāli modeļi, kurus kliente var pasūtīt sev individuāli. Šo modeļu lieste gatavota ar rokām, papēdis veidots no koka, un visi izmantotie materiāli ir no dabīgās ādas, cena: 80-100 LVL.

Apavi tiek izgatavoti no dabīgas ādas, ir izmantota jau gatava zole, kas padara apavu cenu konkurētspējīgu. Visi izejmateriāli tiek iepirkti pie ilggadējiem sadarbības partneriem Lietuvā un Polijā.

Šobrīd Elegants strādā pie rudens kolekcijas dizaina un sola sadarboties ar Latvijas modes māksliniekiem. Nākotnes plānos ietilpst arī veikala atvēršana kādā no tirdzniecības centriem.

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment