Topošās māmiņas izvēlas nomierinošās un relaksējošas masāžas

Bērna gaidīšanas laiks ir svarīgs laiks ne tikai mazulim, bet arī topošajām māmiņām. Šis ir laiks, kad par sevi ir jārūpējas pastiprināti, tāpēc vairākas Latvijas māmiņas izmanto dažādu masāžu pakalpojumus, kas ne tikai relaksē, bet arī nomierina.

Bērna gaidīšanas laiks ir ļoti īpašs laiks, jo tiek gaidīta jauna dvēsele, kas ģimeni padarīs kuplāku un skaistāku. Tas būs jauns ģimenes loceklis, kas papildinās lielo vai mazo bērnu pulciņu, vai arī tā varbūt būs pavisam jauna pieredze jaunajiem vecākiem, ja viņi gaida savu pirmdzimto. Pavisam īpašs laiks tas ir sievietei, jo viņas ķermenī bērniņš izaug, viņas domas un jūtas ietekmē mazuli un veido viņa personību.

Latvijas profesionālās kosmētikas zīmola GMT BEAUTY veidotāji grūtniecēm iesaka izbaudīt saudzējošo un saspringumu mazinošo masāžu. Nomierinošā un kopjošā procedūra palīdz justies komfortabli šajā īpašajā un skaistajā gaidīšanas laikā. Tā atsvaidzina, novērš tūsku, uzlabo asinsvadu sieniņu tonusu. Procedūra iekļauj sevī ķermeņa pīlingu, tam seko speciāla flebotonizējoša, drenējoša gēla (toning gel) uzklāšana pa maģistrālo venozo asinsvadu gaitu, kas mazina un kavē nepatīkamo nogurušu, smagu kāju sajūtu. Procedūru pabeidz ar mehānisku vai manuālu limfas drenāžas masāžu, kuru veic ar piparmētru eļļu, kas pastiprina asins plūsmu un drenē (novērš ūdens aizturi organismā), sniedz viegluma sajūtu un labsajūtu un uzlabo ādas elastīgumu.
Masāžu sāk ar 16 grūtniecības nedēļu vienu reizi nedēļā vai vienu reizi divās nedēļās līdz 36. grūtniecības nedēļai.

GMT BEAUTY speciālisti iesaka arī izmantot masku krūtīm un vēderam striju profilaksei un terapijai. Ar šīs procedūras palīdzību ķermeņa āda tiek dziļi barota, atjaunota, mīkstināta un mitrināta. Novērš striju rašanos. Procedūra sākas ar ķermeņa ādas pīlingu. Pīlingam seko viegla masāža ar pretstriju gēlu. Procedūru pabeidz ar bust firming mask. Āda tajā ir ieguvusi svaiguma sajūtu un mirdzumu.

Ar “GMT BEAUTY” produkciju strādā labākie skaistumkopšanas saloni Latvijas pilsētās piemēram, Rīgā, Jelgavā, Cēsīs, Kuldīgā, Ventspilī, Talsos, Rēzeknē un citviet.

TAGS: , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment