Esi vasaras pavēlnieks!

Sporta klubu tīkls Atlētika atkal pārsteidz! Mēneša abonements jebkurā no 8 sporta klubu tīkla Atlētika filiālēm līdz pat 66% lētāk – no 3. maija portālos CityLife.lv un Cherry.lv!

Tavai izvēlei – divi abonementu veidi:
o Day time abonements – Ls 9.99 (darba dienās no 11.00 – 17.00, brīvdienās – neierobežoti)
o Full time abonements – Ls 14.99 (katru dienu bez laika ierobežojuma)

Lieliska iespēja – Tu vari iegādāties 3 kuponus, tos summēt un lepoties ar lielisku fizisko formu visas vasaras garumā!

Atlētika patiešām būs vasaras vislabākā izvēle – šeit Tevi vienmēr gaidīs zinoši un pieredzējuši treneri, lielākās un vislabāk aprīkotās trenažieru zāles un, protams, daudzveidīgas fitnesa nodarbību iespējas!

Kāds gan tur brīnums, ka fitnesa klubu tīkls Atlētika ir pārņēmis nu jau visu Rīgu un kļuvis par ideālu sabiedroto arī sportiskākajiem no jelgavniekiem. Iemesli tam ir acīmredzami – plašas, labi aprīkotas trenažieru zāles, lieliskas treniņu programmas visdažādākajiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, laipni, zinoši un pieredzējuši treneri, kas vienmēr ieteikts Tavām vēlmēm un vajadzībām vislabāko treniņa programmu un, protams – vislabākie un izdevīgākie piedāvājumi pilsētā!

Šeit vienmēr laipni gaidīts būs ikviens sportot un labi-izskatīties gribētājs – un, ja nezināsi, ar ko sākt, neuztraucies – Tev būs pieejama bezmaksas fiziskās sagatavotības diagnostika, treniņu ievadprogramma un pieredzējušu treneru rekomendācijas, kas palīdzēs izdarīt pareizo lēmumu vislabākajai un veselīgākajai un fiziskās formas attīstīšanai.

Atlētika nav tikai vieta, kur sportot, šeit Tu vari apmeklēt arī solāriju, fizioterapeitu, masieri vai dietologu un veikt manikīra procedūru, pat neizejot no kluba. Un vēl: Atlētika – tas tiešām ir klubs. Atlētika ir kopā ar klientiem ne tikai treniņos, bet arī svētkos, organizējot dažādus izbraucienus un sacensības (grafiku variet aplūkothttp://demo.atletika.lv/newspost/atletika-outdoor-2012-kalendars/).

Tu esi laipni gaidīts visās fitnesa klubu tīkla Atlētika filiālēs:
• Rīgas centrā, Kr. Barona ielā 41/ 43;
• Imantā, Anniņmuižas bulvārī 40A;
• Zolitūdē, Anniņmuižas ielā 17;
• Mežciemā, Gaiļezera iela 8;
• Juglā, Brīvības gatvē 434b;
• Ķengaragā, Prūšu ielā 46;
• Bolderājā, Stūrmaņu ielā 31 c;
• Jelgavā, Driksas ielā 4.

Nepalaid garām vislabāko iespēju justies un izskatīties labi – seko pilsētā aktīvākā fitnesa kluba Atlētika jaunumiem Facebook.com portālā - http://www.facebook.com/Atletikalatvia!

TAGS: , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment